op zoek naar een zachtaardige en vriendelijke man. en ook een dierenvriend, omdat ik ook een dierenvriend ben. Ik ben ook op zoek naar een grappige kerel en lief.
Ik wil de man van mijn dromen ontmoeten. En ik kan je vertellen dat het echt heel leuk gaat worden. We doen wat we zo leuk vinden en dat is het enige dat telt.
Elkaars beste vriend worden is helemaal mijn ding en verliefd worden is een mooi gevoel! Ik hoop dat jij net zo denkt, dat zou geweldig zijn en zou ons beide wel erg gelukkig maken.
Ik ben op zoek naar sex, maar wel met een betrouwbaar iemand. Ik hoef niet veel van jou te weten, ik wil gewoon dat je te vertrouwen bent en eerlijk. Van mij part ben je getrouwd. Bij jou gaat het puur om de sexuele genot. Je bent een verzorgd type, geschoren, hygienisch.
Dit moet geheel discreet, dat is het enige wat ik als belangrijkste van jou vraag. Ik wil een spannende erotische ervaring, zolang het geen sm bevat. Ik durf te experimenteren, maar ik ben nog maar een beginner
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sub Marie1968, 49 jaar · Opmeer
Ik ben jouw sub en jij bent mijn nieuwe meester. Je weet van goed aanpakken en de touwtjes kort te houden. Graag zoek ik naar
Zuidhollandse47, 49 jaar · Hellevoetsluis
Goed nu moet ik hier iets over een man zeggen, misschien zit je in een soortgelijke situatie en ligt Abraham bij jou op de loer.
Vansummeren, 46 jaar · Utrecht
Ik zoek gezellig contact en wie weet wat er uit voortvloeit.
MoekeTina, 48 jaar · Heist-op-den-Berg
U ziet het leven van de zonnige kant en lacht graag en ergert zich ook niet snel aan anderen. U hebt ook serieuze kanten en staat
Dweedledee, 45 jaar · Heindonk
Goh wat kan ik zeggen. Laat ik in elk geval zeggen dat ik het fijn vind als mannen positief en het leven staan, openhartig zijn
Cass33, 47 jaar · Werkhoven
Ik ben geen vrouw die veeleisend is dat past niet bij me. Ik laat je in de waarde en verwacht dat ook terug. Eigenlijk wil ik gewoon