Als je een borstenman bent, denk ik dat je van me zult gaan genieten. Je kunt alle dingen doen die je wilt met mijn borsten. Laten we nu van elkaar genieten. Ben je bereid om al deze goede dingen voor me te doen?
Jij bent gewoon iemand die mij wel ziet zitten. Ik ga hier geen karakter schets maken, want dat werkt toch niet. Ik leer je vanzelf wel kennen door met je te praten.
Ik vind het fijn als je rustig en zachtaardig bent. Iemand die de liefde serieus neemt en de tijd wil nemen om mij te leren kennen. Je bent een zelfstandig type wat graag vooruit denkt.
Mahgie, 47 jaar · Drongen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Houd van een maatje meer en houvast, ook ben je niet bang om ademnood te krijgen als ik mijn tieten in je gezicht druk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lea-nna, 48 jaar · Oude Pekela
Ben je ongeveer van mijn leeftijd en heb je misschien ook je levenspartner verloren? Ik ben heel blij met mijn leven nu, ik
LoveAlese, 49 jaar · Broechem
Iemand die me intellectueel kan uitdagen. Iemand die me inspireert. Sarcasme en humor zijn enorm.
KTP68, 49 jaar · Vleuten
Jij bent een rustige lieve man. Je bent ook alleenstaand en je zoek een maatje om gezellige dingen mee te ondernemen. Je wilt
DrieVier, 45 jaar · Drachten
Respect komt op de eerste plaats bij mij, bij jou ook?
Nylaahh4u, 46 jaar · Vlierden
Zoek gewoon een man die hetzelfde denkt als ik en laat het samen gebeuren. Het gaat allemaal om dat geluk en ik wil ervoor gaan.
Poptie, 46 jaar · Loenhout
Heb jij zin om met mij nieuwe dingen te ontdekken, ben je in voor avontuur en vindt je het niet erg om ook nu en dan jezelf te moeten