Als jij hier ook op zoek zou zijn naar een neukvriendinnetje, dan ben ik er graag voor jou! Laten we dan die dag speciaal maken voor ons alle twee! Liefst vandaag nog! Ik wil echt wat ondeugende en stoute dingetjes met je uit gaan halen! Heb je nu wat te doen?
Ik wil een cool persoon ontmoeten die over alles praat zoals ik haha. Op zoek naar een ware liefde, een vriend, iemand die dingen wil delen. en ik ben op zoek naar een oprechte man die op zoek is naar liefde,
Net als ik heb jij ook geen zin meer om alleen door het leven te gaan. Een maatje door dik en dun ben je ook naar op zoek. Ik ben meer een type van de romantische man. Mannen die zichzelf helemaal geweldig vinden daar heb ik niets mee. Innerlijk is wat mij meer trekt dan uiterlijk.