Als jij hier ook op zoek zou zijn naar een neukvriendinnetje, dan ben ik er graag voor jou! Laten we dan die dag speciaal maken voor ons alle twee! Liefst vandaag nog! Ik wil echt wat ondeugende en stoute dingetjes met je uit gaan halen! Heb je nu wat te doen?
Jij moet wel kunnen tegen huisdieren en mijn kleindochter. Die is geregeld bij mij op bezoek. Voor de rest is het samen genieten van de kleine en grote dingen in het leven.
U bent een beschaafde man met een positieve kijk op de wereld. U vind het heerlijk om er op uit te trekken maar ook in een huiselijke omgeving kunt u zich uitstekend vermaken.
Heb jij zin om mij eens kennis te laten maken met de omgeving, of om samen een filmpje te pikken na een heerlijke etentje? Laat het me snel weten en dan gaan we samen de omgeving onveilig maken.
Ik zoek een leuke, vrolijk en romantische type. Iemand die mij omver kan blazen met zijn karakter en een leuke uitstraling heeft. Een beetje gevoel voor humor hebben is ook wel op z'n plaats.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Antien, 46 jaar · Asperen
Je hoeft niet perse vrijgezel te zijn, maar ik vind dat wel fijner. Het maakt mij niet zoveel uit voor mij maar ik vind het lullig
Gina1968, 49 jaar · Zaventem
Leuke gezellige man die graag geniet met een dame van sex en af en toe eens een etentje samen
Monicajanssen, 45 jaar · Weert
Ro Os 70, 47 jaar · Papendrecht
Ben jij een geile man? Zou je het wel eens met een getrouwde vrouw willen doen? Af en toe een stiekem afspraakje samen.
Tussen2banenin, 45 jaar · Cromvoirt
Daar kom ik graag zelf achter door je beter te leren kennen als het mag?
NaRegenkomt, 47 jaar · Groningen
Een super geil mannetje die valt op wat dikkere vrouwen en die lekker graag goed nat gepijpt word, dat is mijn specialiteit