Waar zou jij aan moeten voldoen? Als je maar lekker snel opgewonden en sexy bent, dan ben ik al snel helemaal tevreden. Dus heb je dat en vindt je mij ook wel een lekker ding? Waar wacht je dan nog op? Laat iets van je horen!
Pas je een beetje bij mij? Of heb ik het nu toch iets te ingewikkeld voor je gemaakt. Ik denk dat je onder de categorie gewoon valt. Net als ik eigenlijk. Ik stel voor er gebruik van te maken en eens te kijken naar een goed moment.
Misschien ben je nu vrijgezel en zie je het met me zitten. Ik hoop jou te leren kennen en het mag ook op een vriendschappelijke manier. Dan kan het altijd bloeien!
Een vrolijke en gelukkige man die me kan laten glimlachen en begrijpen in alles wat ik doe. Een man die alles voor me kan geven, vooral als we in bed liggen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jeanetteee, 48 jaar · Nunspeet
Zoek een humorvolle, intelligente man die stevig in zijn schoenen staat. zoek niet direct een vaste relatie ofzo, we zien
B-ell-A, 48 jaar · Krewerd
Je bent een lieve man, die mij soms eens van mijn eenzaamheid wilt afhelpen. Iemand die me het gevoel geeft dat ik er mag zijn.
Hyacinth, 48 jaar · Knokke-Heist
Lief, heet. Nou daar moet ik toch wel reacties op kunnen krijgen toch? Of ben ik te veeleisend voor een site als deze?
Newife33, 46 jaar · Ramsel
JannieBloem, 46 jaar · Ossenwaard
Ik wilde eigenlijk alleen op zoek gaan naar een fling, affaire.... nog steeds wel, maar toch wel in een wat extremere vorm.
MichelleBre, 45 jaar · Maastricht
Ben jij zelf misschien ook gescheiden, single of gebonden, maakt eigenlijk niets uit. Maar herken je die eenzame momenten,