Als je een lieve vrouw zoekt dan moet je niet verder zoeken, ik ben heel lief en zorgzaam en de man die mijn hart kan veroveren is misschien ook wel een beetje apart, dat zou het beste bij me passen in ieder geval. Ben jij de man die romantisch is en mij zijn liefde gaat geven?
Je vindt het lekker om buiten sex te hebben en bent dan niet verlegen of terughoudend. Je weet hoe een vrouw te verwennen, bent hygiënisch en als je ook nog eens grappig bent, dan scoor je extra punten.
Als je een borstenman bent, denk ik dat je van me zult gaan genieten. Je kunt alle dingen doen die je wilt met mijn borsten. Laten we nu van elkaar genieten. Ben je bereid om al deze goede dingen voor me te doen?
Wat wel belangrijk is dat je er allebei hetzelfde in staat. Niet dat de een een compleet andere verwachting heeft dan de ander. Dus vooraf is het wel zo handig denk ik om te bespreken wat je allebei zoekt. Liefs F.
Omdat het voor mij een tijd geleden is ben ik heerlijk nat. Je hoeft maar naar binnen te glijden of je laat me nog meer kreunen van genot. Stoot diep in me en ik zal jou je lekkerste hoogtepunt bezorgen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SunnyDay680722, 49 jaar · Opvelp
Lekker gek of zelfs een beetje geflipt. Tussen de dieren wonen op een boerderij is waar je van droomt. Je houdt van massages
Heavenv, 47 jaar · Noordwolde
Brennie72, 45 jaar · Sappemeer
Ik ben op zoek naar een fatsoenlijke kerel die mijn vriendje voor een nacht wil worden. Geen vaste relatie. Ik wil dat je me
R-O-Y-A-L , 47 jaar · Zeewolde
Sommige mensen denken dat ik ondanks dat ik anders ben, nog steeds zo mooi en aardig vind. Een volk dat me niet gemakkelijk
Mcknziie, 45 jaar · Kozen
Een man die me echt begrijpt en me blij kan maken. Een begripvol persoon, eerlijke en verantwoorde persoon is wat ik zoek in
Swiffeltje, 45 jaar · Apeldoorn
Man of vrouw maakt niet uit als het maar klikt en eerlijk bent. Eerlijk duurt het langst. Wie weet hebben wij dan wel een spannende