Je bent een zeer welgemanierde en goed opgeleide man die ook op zoek is en neemt de tijd om de juiste vrouw te leren kennen. Ik vind het niet erg als we veel praten, omdat dat zou helpen vertrouwen op te bouwen met elkaar. Ik wil dat je dat voor mij kunt doen.
Ik heb geen stereotype man waar ik op val. Ik vind het belangrijk dat een man tijd met me door wil brengen, en oprecht geïnteresseerd in mij is. Zolang deze punten goed zijn in een relatie gaat het vast goed komen.
Je bent een vlotte man die open staat om een seksvriendin te vinden. Je bent knap, eigenzinnig en grappig. Je bent ook erg gevend als het op seks aankomt. Je laat nooit een dame zomaar onbevredigd achter!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Persoonlijk, 48 jaar · Amstelveen
Ik zoek gewoon een gezellige vent.
PaulienV1972, 45 jaar · Haren
alle leuke mannen vooral reageren, de niet leuke mogen wel wegblijven, dus niet gelijk ordinair taalgebruik en vragen naar
Curley, 45 jaar · Antwerpen
lief en leuk
-19Anne71-, 46 jaar · Bergen op Zoom
Echte liefde en echt geluk is alles wat we nu nog nodig hebben. Dus we doen gewoon wat we leuk vinden en doen waar we van houden.
MissToush, 47 jaar · Diksmuide
Gewoon zien wat er allemaal zal ontstaan en ons laten leiden door de dag. Meer hebben wij niet nodig en het zal spontaan ons
FullHouse69, 48 jaar · Rhenen
Jij moet gezellig zijn en ook een praatje kunnen maken met mij en beschikbaar kunnen zijn als ik behoefte aan je zou hebben.