Naar een relatie ben ik niet op zoek. Ik heb behoefte aan ongeremde dates waar de vonken vanaf spatten. Waar die dates eindigen zien we t.z.t. wel natuurlijk, maar ik sluit niks uit :)
Je moet gepassioneerd zijn over het leven en een goede luisteraar zijn. Je moet weten hoe je voor jezelf en de mensen om je heen moet zorgen. En ik vind het ook belangrijk dat je netjes en opgeruimd bent.
Als je een borstenman bent, denk ik dat je van me zult gaan genieten. Je kunt alle dingen doen die je wilt met mijn borsten. Laten we nu van elkaar genieten. Ben je bereid om al deze goede dingen voor me te doen?
U bent een beschaafde man met een positieve kijk op de wereld. U vind het heerlijk om er op uit te trekken maar ook in een huiselijke omgeving kunt u zich uitstekend vermaken.
Man met normen, waarden en respect. Kinderen krijgen moet niet jouw prioriteit zijn, maar samen leuke dingen doen en elkaar beste vrienden zijn in alles is wat ik van jou vraag.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Darling1968, 49 jaar · Brugge
Ik zoek een man waar ik leuke dingen mee kan doen, een spannende date zodat er misschien wel een vonk overslaat en wij samen
SexxxBomb, 48 jaar · Dinteloord
Leuke lieve vrouwen of mannen. Bedankt alvast voor alle reacties!!!! Niet te doen om iedereen persoonlijk een berichtje
Diana69, 48 jaar · Hoofddorp
Goddelijk
ColbyGreen, 45 jaar · Dirksland
ik ben op zoek naar leuke mensen hier voor leuke contacten en ik zie het wel verder
Charleeneu, 48 jaar · Zwaag
Ik ben op zoek naar een man die mijn partner kan zijn in het geven van plezier aan mijn lichaam. Iemand die me een elektrisch