Wat wel belangrijk is dat je er allebei hetzelfde in staat. Niet dat de een een compleet andere verwachting heeft dan de ander. Dus vooraf is het wel zo handig denk ik om te bespreken wat je allebei zoekt. Liefs F.
Als je een aantal vragen hebt of je bent geïnteresseerd in mij en als je fatsoenlijk bent en me niet verdrietig wil maken. Wat wil jij? En heb je een heel goed gevoel voor humor, ik hou van jongens die me aan het lachen kunnen maken.
Een heerlijke neukvriend hoop ik in je te vinden. Niets moet alles mag, dat idee heb ik er bij. Daar gaan we samen lekker van genieten. Hoe denk jij daar dan over?
Een knappe kerel die actief is in seks. Wie wil dat ik zijn neukmaatje ben en die mij veel plezier kan schenken als we seks hebben. Graag een goed voorspel, orale en anale seks. Voor elke standjes in bed. Dominant en onderdanig!
Heb jij zin om mij eens lekker aan te pakken in het bos of een andere plek waar de mogelijkheid is om gepakt te worden? Ik laat me niet stoppen want ik ben al nat als ik er aan denk. Jij ook? ;)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jose45, 49 jaar · Oosterhout
Ik zoek dus een lieve man, met eigen hobby's en die er ook begrip voor heeft dat ik nog een dochter thuis heb wonen.
Lucky4U, 45 jaar · Utrecht
Charmant - optimist - knuffelbeest - af en toe een feestbeest
Coverthename, 49 jaar · Noordwijkerhout
Het maakt niet uit wat voor een dag je hebt ik zorg er altijd wel voor dat je dag weer mooi zal zijn. Met een paar stevige knuffels
Dooriene, 47 jaar · Biddinghuizen
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei.
Lollyy, 47 jaar · Enschede
Jij moet wat dat betreft wel praktisch zijn, in de zin dat wij elkaar leren kennen als gewone mensen om daarna lekker te gaan
Mila197007, 46 jaar · Beverwijk
Jij bent ook op zoek naar iemand waarmee je kunt genieten van het leven en vind het leuk om erop uit te gaan. Veel lol hebben,