Wat wel belangrijk is dat je er allebei hetzelfde in staat. Niet dat de een een compleet andere verwachting heeft dan de ander. Dus vooraf is het wel zo handig denk ik om te bespreken wat je allebei zoekt. Liefs F.
Jij bent ook op zoek naar een seks-vriendinnetje en je wilt er helemaal voor gaan en er je best voor doen. Ik wil het hele pakket, dus wil mij graag die man vinden die met liefde met mij zou willen seksen en mij dat hele pakket kan bieden. Denk jij daar op dit moment ook aan?
Heb jij zin om mij eens lekker aan te pakken in het bos of een andere plek waar de mogelijkheid is om gepakt te worden? Ik laat me niet stoppen want ik ben al nat als ik er aan denk. Jij ook? ;)
Als je een aantal vragen hebt of je bent geïnteresseerd in mij en als je fatsoenlijk bent en me niet verdrietig wil maken. Wat wil jij? En heb je een heel goed gevoel voor humor, ik hou van jongens die me aan het lachen kunnen maken.