Het gaat me om de seks maar als jij zou willen dat ik zorg voor een romantisch diner is het ook goed. Ik sta voor alles open en dat is genieten. Ik wil die heerlijke tijd mee maken met jou samen!
Ik ben zoekende naar een leuke man die, net als mij, af en toe buiten het boekje kan en wilt denken. ;) Je vindt het gezellig om lekker te kletsen en met de tijd leuke dingen te ondernemen samen. Je bent ook gesteld op je eigen vrijheid. Je hebt respect voor de ander en je bent niet snel jaloers. Ben jij dit? Hoor
ik weet niet wat er hier fout loopt,maar ik kan mijn profiel niet meer veranderen,althans mijn naam niet,en ik wordt bijna alleen maar bekeken door profielen van vrouwen,dus ik denk dat er hier toch iets fout zit,maar ik weet niet wat..
Je hebt veel zelfvertrouwen en wil me daar iets van geven. Je doet je best voor mij en natuurlijk ook voor jezelf. We maken allemaal fouten daar zijn we mensen voor. Er is niets dat ik erger vind dan tegen elkaar liegen. Bewaren we het mooie moment voor elkaar.