Het gaat me om de seks maar als jij zou willen dat ik zorg voor een romantisch diner is het ook goed. Ik sta voor alles open en dat is genieten. Ik wil die heerlijke tijd mee maken met jou samen!
Jij moet wel kunnen tegen huisdieren en mijn kleindochter. Die is geregeld bij mij op bezoek. Voor de rest is het samen genieten van de kleine en grote dingen in het leven.
Ik wil gewoon een man die me accepteert voor wie ik ben. tegenwoordig zijn veel jongens geen leugenaars, maar sommigen zijn ook aardig. Ik wil gewoon zeker weten of ik een goede vriendschap of meer wil. eerlijk en loyaal en klaar om mij te accepteren.
Heb jij zin om mij eens lekker aan te pakken in het bos of een andere plek waar de mogelijkheid is om gepakt te worden? Ik laat me niet stoppen want ik ben al nat als ik er aan denk. Jij ook? ;)
Ik vind het lastig om iemand te beschrijven, want soms dan is het echt zo dat tegenpolen elkaar aantrekken. Dus ik ben benieuwd hoe jij het gesprek zou willen starten?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Darling1968, 49 jaar · Brugge
Ik zoek een man waar ik leuke dingen mee kan doen, een spannende date zodat er misschien wel een vonk overslaat en wij samen
WilmainChains, 46 jaar · Mechelen
Moet van sm en/of bondage houden. Mijn laatste relatie heb ik beeindigd omdat hij geen interesse had in mijn fetishes. Voor
Moon2015, 46 jaar · Haarlemmerliede
verzorgd leuk en spontaan lief karakter mag ook wel een beetje stoer zijn
Jeanine0, 47 jaar · Etten-Leur
goed verzorgd,sponaan. ondernemend.van gezelligheid en mensen om je heen houden
Mcknziie, 45 jaar · Kozen
Een man die me echt begrijpt en me blij kan maken. Een begripvol persoon, eerlijke en verantwoorde persoon is wat ik zoek in
Fiona2111, 48 jaar · Hengelo
We doen wat we willen en zorgen ervoor dat we er ook voor gaan. Ik ben zo serieus en hopelijk ben jij dat ook. Dat maakt het leven