Wie oh wie wil mijn erotisch wensenlijst vervullen? Kan helaas niet bij mij thuis, (getrouwd, ongemakkelijk) maar eventueel bij jou of op een neutrale plek lijkt mij meer dan voldoende. Zou wel een foto van je willen zien en elkaar wat beter leren kennen voor we overgaan tot de volgende stap
ik weet niet wat er hier fout loopt,maar ik kan mijn profiel niet meer veranderen,althans mijn naam niet,en ik wordt bijna alleen maar bekeken door profielen van vrouwen,dus ik denk dat er hier toch iets fout zit,maar ik weet niet wat..
Als je een aantal vragen hebt of je bent geïnteresseerd in mij en als je fatsoenlijk bent en me niet verdrietig wil maken. Wat wil jij? En heb je een heel goed gevoel voor humor, ik hou van jongens die me aan het lachen kunnen maken.
Heb jij zin om mij eens kennis te laten maken met de omgeving, of om samen een filmpje te pikken na een heerlijke etentje? Laat het me snel weten en dan gaan we samen de omgeving onveilig maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LachmetLi, 48 jaar · Borgsweer
Ik ben op zoek naar een man die vol energie zit en het heerlijk vind om dingen samen te doen. Ik ben niet echt gericht op het uiterlijk
SandraZ, 48 jaar · Brugge
Je houd van zon, zee en strand, gaat graag een weekendje weg. Bent open en eerlijk en staat open voor een eventuele relatie.
RockChick, 49 jaar · Assen
Een leuke vent die niet op zoek is naar een relatie maar net als ik de behoefte heeft aan seks en erotiek.
Amri69, 47 jaar · Hellendoorn
Ben een lieve, zorgzame en eerlijke vrouw die graag weer een man om zich heen wil hebben.
New Wave, 47 jaar · Lelystad
Zullen we op ontdekking gaan en zien wat er voor ons in zit? Met name in bed kan het wel eens heel erg lekker uitpakken. Denk je
Prescia, 46 jaar · Bellingwolde
Je zou in staat moeten zijn om een vrije tijd te hebben, zodat we snel een goede tijd kunnen hebben, dan ben je klaar voor mij,