Ik zou graag een man willen ontmoeten die net zo kinky en zo geïnteresseerd is in seks, en natuurlijk is heeft het type man waar ik naar op zoek ben een geweldige persoonlijkheid en een grote pik onder zijn broek heeft
Ook al plannen om te gaan doen als je niets meer hoeft te doen en je het werken elke dag kan gaan opgeven? Leuk om dan eens te kijken of we samen wat leuke plannen kunnen gaan maken. Ik ga reizen namelijk nog zoveel te zien. En wat staat er dan in jou agenda. Ben je ook zo ruimdenkend en nuchter.
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen we gaan winkelen of zo?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bruggebouwer, 52 jaar · Ugchelen
Ik zoek, naast een lieve en gezellige man ook een interessante man. Iemand die duidelijk aanwezig is en eigenlijk altijd
HierSophie, 51 jaar · Halen
Jij vindt het niet erg dat ik al een relatie heb en kan dit waarderen. Jij houdt ervan uitstapjes te maken en vooral veel plezier
Leukedag, 52 jaar · Borsbeek
Ook al zijn we een dagje ouder dat mag ons toch niet tegenhouden om voluit te gaan in het leven? Lekker op de motor weg of met de
Zennep, 52 jaar · Almere
Moet weten wat loyaliteit is en vooral lief zijn. Goed kunnen zoenen en respectvol zijn tegenover vrouwen. hygiëne
OpEenMissie, 54 jaar · Wilrijk
Als je het alleen zijn ook een beetje tegen gaat staan en je zou wel weer leuke dingen willen doen met een vrouw dan mag je reageren.
Loryy, 51 jaar · Nieuwleusen
Iemand die romantisch is met een goed gevoel voor humor. Een goede luisteraar . Iemand die een sexy avond voor me kan plannen.