Samen de geilste pret in bed hebben en doen wat we het liefste willen doen met elkaar. Ik kan je wel zeggen dat mijn kutje het echt nodig heeft om goed geneukt te worden en ik ben er zelf ook helemaal klaar voor! Zullen we het gaan doen dan?
Klaar om een (nieuwe) start te maken. Open en spontaan, eerlijk en rechtuit, warm en attent.. Wel een beetje pit, dus niet ja en amen zeggen op alles wat ik zeg.
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk - maar uiteindelijk gaat het mij om de inhoud en intentie. Weet jij mij tot in mijn kern te raken en aan het lachen te maken? Kun jij me in de ogen kijken en direct weten wat er door me