Ik zag mij vroeger als golddigger, maar nu absoluut niet meer. Ik weet hoe het is om geld te hebben en ik geniet er van. Maar geld maakt niet altijd gelukkig. In ieder geval niet in de liefde, dus daar ben ik ook niet naar op zoek. Sex, daar gaat het bij mij om! En het liefst zo vaak en op de stoutste manier mogelijk. Uiterlijk? Fris, fruitig en geschoren. Karakter? Als je van sex houd, is dat al genoeg? Locatie? Afhankelijk, maar dit is allemaal bespreekbaar!
Klaar om een (nieuwe) start te maken. Open en spontaan, eerlijk en rechtuit, warm en attent.. Wel een beetje pit, dus niet ja en amen zeggen op alles wat ik zeg.
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.