Ik wil in contact komen met een man die ook een lolletje kan hebben ook een beetje prettig gestoord is. Serieuze zaken komen later wel. Of helemaal niet.
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me kunt zorgen en het niet erg vindt, werk ik nog steeds met plezier. Dan hoop ik snel van je te horen.
Ga lekker met mij mee op een avontuur. Laten we ervoor zorgen dat het nooit ophoud en elke dag wel iets te doen hebben met elkaar. Naast het samen zijn en het genieten van elkaar natuurlijk.
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tinke1964, 53 jaar · Heythuysen
Ben jij een gezellige vent en wil je wel kijken wat er verder uitkomt? Dan zou ik het wel heel graag willen proberen met jou.
PrettyLynn65, 52 jaar · Parrega
Ik ben hier gewoon om een neukmaatje te vinden die er altijd voor me kan zijn als ik de behoefte heb om seksueel tevreden te wordengesteld.
Maandagvrij, 54 jaar · Bilzen
Je accepteert de maandag als je vaste dag om te kunnen genieten van elkaar, voor de rest moet je het gewoon afwachten wanneer
Lievesuus, 52 jaar · Sleen
Ik heb hier hard over nagedacht maar ik val niet op een bepaald type, en daarom heb ik zo iets verras mij!
Aaammyy, 52 jaar · Leveroy
Ben je op zoek naar spanning in je leven? Een man met een positieve instelling, die niet alles doet om zijn leven te veranderen,
Kpppigg, 50 jaar · Hoogkarspel
Ben jij ook op zoek naar geluk? Ben je iemand die gewoon iemand nodig heeft in zijn leven?