Single zijn is soms leuk maar meestal is het saai. Daarom wil ik graag weer een mooie man om me heen die me gezelschap houd en waar ik leuke dingen mee kan doen.
Hou jij er ook zo van om met een lekker wijntje, samen voor de open haard te zitten! En hoe warmer het in de kamer word, hoe minder kledingstukken we dan samen aan hebben! En dan opeens naakt voor de haard zitten! Ben jij er ook naar op zoek dat je wat meer intiem kan zijn, mail me.
Uiterlijk is voor mij niet het belangrijkste, ik zoek vooral een lieve en warme man waar ik de gezelligheid mee kan op zoeken, waar ik alles aan kwijt kan en die naast wie weet mijn partner ook een echte maat kan zijn!
Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen en vrije meningsuiting, ruimte laten voor de twee individuen die we zijn, geen hoogvlieger maar de gewone man die trots is op zijn leven... Ben vooral jezelf!
Wat ik zoek is een man die, net als ik, sportief is en er van houdt om samen dingen te ondernemen. Verder vind ik het belangrijk dat je stabiel, lief, verrassend en zorgzaam bent. Dat je een goed gesprek kunt voeren, er goed uitziet, op z`n tijd een beetje gek bent en uiteraard... over de nodige humor beschikt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
OfficeSexx, 50 jaar · Zeegse
Een man die zich goed kan kleden en ook in kan leven in een bepaalde rol. Dus een beetje inlevingsvermogen zou fijn zijn. Ook
JooLie650218, 52 jaar · Schiedam
Jij ziet mij toch zeker wel staan, of hebt in ieder geval enigzins interesse in mij? Gewoon voor een leuke date, geen verplichtingen!
Donkerewolk, 51 jaar · Middelburg
Je bent leuk, lekker, geil, en wilt samen geile momenten gaan beleven. Je zit vol fantasieen en wilt experimenteren. Je bent
Hendriekje, 54 jaar · Kaatsheuvel
Eerlijkheid is voor mij het sleutelwoord. Iedereen stoot wel eens zijn neus maar dat is echt belangrijk. Ik zoek een open