Je hebt geen moeite met het werk dat ik altijd heb gedaan en vind het een heerlijke gedachte dat ik op een ook andere manier een man het genot kan geven. Je staat verder voor veel open en wilt ook graag zo veel mogelijk proberen
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen we gaan winkelen of zo?
Mamie, 52 jaar · Geraardsbergen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Voor jou mag het een paar kilo's meer zijn haha, ik zou in de slagerij moeten gaan werken. In ieder geval hou ik van een beetje fun in het leven altijd serieus zijn gaat ook vervelen,dus ik hoop dat jij daar ook van houd. Voor de rest zien we wel hoe het zal lopen tussen ons bij mij liggen alle opties open.
Ik ben niet op zoek naar die prins op dat paard je mag van mij part een ezel rijden haha als je maar vlot spontaan en eerlijk ben oprecht en een beetje respect zou ik ook fijn vinden.
Een leuke man gezocht, die met mij mee wilt naar partijtjes en feestjes. iemand die volop wilt genieten en dat samen met mij wilt doen. Het maakt mij niet heel veel uit hoe je er uit ziet, wat ik veel belangrijker en fijner vind is dat je een leuke persoonlijkheid hebt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Renske166, 51 jaar · Diessen
In dit leven wil ik graag de kans krijgen om echte liefde te ervaren. Ik ben het soort vrouw dat altijd het bruidsmeisje is maar
Ilene, 53 jaar · Buren
Kort samen gevat? discreet!
Kalinka1967, 50 jaar · Arnhem
Jij bent een vent die weet wat hij wilt en laat me als het nodig is alle hoeken zien, leeftijd speelt geen rol maar ervaring wel.
Stillhot, 52 jaar · Aardenburg
Lief, romantisch, maar ook ervaren?
KarinKjenta, 50 jaar · Turnhout
Een lieve man, een goede luisteraar en een echte prater, iemand die zijn gevoelens weet te uiten en met mij een nieuwe start
Inspirerend, 50 jaar · Brugge
Liefdevol, passievol, ondernemend, onderzoekend, levensgenieter, zoekende en open.