Vind je het leuk om naar het strand te gaan? Als dat zo is, dan zijn we een perfecte match! Ik wil er ook heen. Dus hoe zit het met het plannen van een vakantie aan het strand? Klinkt het niet geweldig?
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.
Bij voorkeur woon je een beetje in mijn buurt, ik heb zelf geen auto, of je moet bereid zijn de afstand te overbruggen. Je staat open om in eerste instantie een vriendschap op te bouwen. je bent leuk, entertainend, vlot, attent en lief.
Ik hou van mannen die lief zijn, je hoeft natuurlijk niet te zoetsappig te zijn maar gewoon liefde kunnen bieden en er op uit willen met mij om de gezelligheid op te zoeken. Mag ik jou leren kennen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Artistiekje, 51 jaar · Roeselare
Je stelt jezelf open voor nieuwe dingen en gaat mee met de flow...ik ben erg benieuwd tot welk niveau we dit samen kunnen brengen.
PrettyDonna, 54 jaar · Schoten
Me goed voelen bij jou voor we verder gaan is wel een eerste, zo niet de belangrijkste, vereiste. Waar je vandaan komt, hoe
Aliss 67, 51 jaar · Aartselaar
Op zoek naar een ingetogen man die dezelfde interesses heeft als ik. Jij bent vooral naar andere mensen toe heel erg verlegen
Blijeleia, 52 jaar · Lelystad
Ik ben erg benieuwd naar je.
Aaammyy, 52 jaar · Leveroy
Ben je op zoek naar spanning in je leven? Een man met een positieve instelling, die niet alles doet om zijn leven te veranderen,
Cherrie, 50 jaar · Antwerpen
Ik ben moeder, werk als hotelmanager en woon in Antwerpen. Slank, bruin haar en op zoek naar spanning.