Zoek jij een maatje om leuke dingen mee te ondernemen zoals sporten, naar een pretpark gaan of kermis, muziek luisteren,... ? Mss kan ik dat maatje dan wel zijn :)
Een leuke man gezocht, die met mij mee wilt naar partijtjes en feestjes. iemand die volop wilt genieten en dat samen met mij wilt doen. Het maakt mij niet heel veel uit hoe je er uit ziet, wat ik veel belangrijker en fijner vind is dat je een leuke persoonlijkheid hebt.
Een leuke liefdevolle man die niet alleen aan zichzelf denkt maar ook veel over heeft voor een ander. Die het leuk vind om dingen te ondernemen en die ten alle tijden eerlijk is. Hoe je eruit ziet daar hecht ik niet zo heel erg veel waarde aan al zijn er wel grenzen natuurlijk. Ik zoek geen macho type maar gewoon