Net als ik gewoon een beetje sexy, dat mogen wij vrouwen toch ook wel van een jongen verwachten? :p Een beetje ondeugend, stoer, goed gekleed en vooral in voor gezelligheid en een ondeugende tijd met mij;) Heb je zin om mij te leren kennen en er achter te komen hoe sexy ik kan zijn, laat dan snel een berichtje voor me achter want ik kan niet wachten:p
Ik hoop echt dat wij het beste bij elkaar er uit kunnen halen. Ik doe werkelijk alles voor mijn grote liefde. Ik beloof je nu al dat ik je zeker niet teleur zal stellen. Laten we elke dag onvergetelijk maken voor elkaar. Vanaf nu!
Je bent open en eerlijk. Hebt je eigen mening maar probeert het ook uit een ander perspectief te bekijken. Respect is erg belangrijk en je houdt niet van kwade bedoelingen.