Heb jij zin om het super gezellig met mij te maken en samen een beetje te flirten en vooral gek te doen, dan hoop ik snel dat ik een spannend en ondeugend berichtje van je krijg zodat we de spanning samen kunnen opvoeren;)
Wie weet heb je wel dezelfde dingen wat je leuk vind en zo bekijken we hoe we een begin gaan maken, is toch erg mooi. Het leven bestaat nou eenmaal er niet uit om de hele dagen alleen te zijn.
Hey, ik zoek een leuk stel, ik ben zelf bi, heb een lat relatie maar helaas loopt die momenteel niet echt lekker. Nu zou ik wel heel erg graag eens iets ondernemen met een leuk stel. Maar ook vrouwen en mannen alleen mogen reageren hoor, want wie weet hebben we een leuke klik toch?!
Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen en vrije meningsuiting, ruimte laten voor de twee individuen die we zijn, geen hoogvlieger maar de gewone man die trots is op zijn leven... Ben vooral jezelf!