Heb jij zin om het super gezellig met mij te maken en samen een beetje te flirten en vooral gek te doen, dan hoop ik snel dat ik een spannend en ondeugend berichtje van je krijg zodat we de spanning samen kunnen opvoeren;)
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.
Mamie, 52 jaar · Geraardsbergen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Voor jou mag het een paar kilo's meer zijn haha, ik zou in de slagerij moeten gaan werken. In ieder geval hou ik van een beetje fun in het leven altijd serieus zijn gaat ook vervelen,dus ik hoop dat jij daar ook van houd. Voor de rest zien we wel hoe het zal lopen tussen ons bij mij liggen alle opties open.
Kun jij het leven van mij wat aangenamer en gezelliger maken? Ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw? Dan wacht ik op jou in de hoop dat wij elkaar kunnen vinden via hier.
Hey, ik zoek een leuk stel, ik ben zelf bi, heb een lat relatie maar helaas loopt die momenteel niet echt lekker. Nu zou ik wel heel erg graag eens iets ondernemen met een leuk stel. Maar ook vrouwen en mannen alleen mogen reageren hoor, want wie weet hebben we een leuke klik toch?!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lenneke66, 51 jaar · Zwolle
Een leuke man die er verzi uit ziet en die het wel geil lijkt om zo af en toe af te spreken met me. Misschien zelfs wel op regelmatige
CarolaT, 53 jaar · Amstelveen
Iemand die zich graag bij andere aansluit en weet hoe plezier te maken. Geen saaie vent die maar voor zich zit uit te staren.
Positivo, 51 jaar · Houten
Een wereldvent ;-) die mij neemt zoals ik ben en het liefst ook spiritueel is alhoewel dat geen must is wat mij betreft.
Liannn, 50 jaar · Culemborg
Jij moet in zijn voor een lekker avontuurtje met mij!
MissCarol, 53 jaar · Vaassen
Ik hoor het van je als je belangstelling hebt.
Trisha09, 53 jaar · Maarn
Misschien kunnen we een horrorfilm kijken of zo, zodat ik lekker tegen je aan kan kruipen hihi, hoewel ik betwijfel of we die