Ik zoek een man met een rijk leven. Daarmee bedoel ik niet dat hij rijk moet zijn en veel geld moet hebben, maar iemand die veel vrienden heeft, zijn zaakjes op orde heeft, enz. Verder vind ik het ook altijd wel fijn als een man een eigen mening heeft en over wat dingen mee kan praten.
Ik hoop echt dat wij het beste bij elkaar er uit kunnen halen. Ik doe werkelijk alles voor mijn grote liefde. Ik beloof je nu al dat ik je zeker niet teleur zal stellen. Laten we elke dag onvergetelijk maken voor elkaar. Vanaf nu!
Ook op zoek naar iemand die je leven weer op een leuke manier gaat opvullen en invullen. Ik ben namelijk gewoon geen mens om mijn leven lang alleen te zijn. En wat is jou reden?
Jij bent ook een man die van de simpele dingen kan genieten. Bij voorkeur ben jij single, maar dat hoeft niet. Want een vriendschap kan ook opgebouwd worden met een man in een relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gerriie, 51 jaar · Geleen
Hoewel ik al lange tijd verlang naar een romantische gezelschap, wil ik het wel eventjes rustig aan beginnen. Ik heb deze
A-Liiyah , 51 jaar · s-Gravenhage
Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon
Liezze, 50 jaar · Mijdrecht
Een type dat qua karakter bij mij aansluit. Geen stressy iemand of druktemaker in ieder geval. Iemand die net zoals ik houdt
Positivo, 51 jaar · Houten
Een wereldvent ;-) die mij neemt zoals ik ben en het liefst ook spiritueel is alhoewel dat geen must is wat mij betreft.
Rian1968, 53 jaar · Lelystad
Goed verzorgd en hygienisch ! Absoluut een must voor mij. Verder niet echt veel voorkeuren, naast de spanning moet er zeker
Polleke65, 52 jaar · Lutjebroek
Ik zoek een leuke man die ook houd van romantiek. een lekker wijntje en een filmpje maar ook uit eten gaan en gezellig samen