Jij hebt een leuk sociaal leven, maar kan ook goed thuis zijn. Je verveelt je niet snel, zeker niet aan een leuke vrouw. Je gaat voor de liefde en laat die ook niet uit je handen glippen. Ik wil je leren kennen, van binnen naar buiten.
Klaar om een (nieuwe) start te maken. Open en spontaan, eerlijk en rechtuit, warm en attent.. Wel een beetje pit, dus niet ja en amen zeggen op alles wat ik zeg.
Hou jij er ook zo van om met een lekker wijntje, samen voor de open haard te zitten! En hoe warmer het in de kamer word, hoe minder kledingstukken we dan samen aan hebben! En dan opeens naakt voor de haard zitten! Ben jij er ook naar op zoek dat je wat meer intiem kan zijn, mail me.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Langsdekust, 50 jaar · Vlissingen
Je bent ook echt graag buiten, rustig sociaal en houd van de zee en het strand en ook evt lange wandelingen?
JazzLady, 54 jaar · Veenhuizen
Je ben discreet, en zoekt alleen seks.
Pam4u, 53 jaar · Driehuizen
Seks is in mijn gedachten en we gaan er ook voor. We moeten dat terug vinden en samen een moment van goede seks hebben. En hopelijk
ProudLinda, 54 jaar · Hoofddorp
Je moet aardig zijn, heel makkelijk zijn in de omgang en altijd iets leuks willen doen. Maak me gelukkig en laat me weer lachen,
Ingrid , 53 jaar · Amersfoort
lieve jongen,,,
PookyX-, 50 jaar · Hoboken
Ik wil een leuke man ontmoeten die tijd wil doorbrengen met deze 50-jarige vrouw. Hij heeft een goed gevoel voor humor en maakt