Jij weet dat je me kan hebben, je weet dat je mijn huid aan kan raken, zelfs mijn poesje. Laat maar een woord vallen en we kunnen over dingen gaan praten.
Ook al plannen om te gaan doen als je niets meer hoeft te doen en je het werken elke dag kan gaan opgeven? Leuk om dan eens te kijken of we samen wat leuke plannen kunnen gaan maken. Ik ga reizen namelijk nog zoveel te zien. En wat staat er dan in jou agenda. Ben je ook zo ruimdenkend en nuchter.
Ik zou t leuk vinden weer iemand tegen te komen met wie je " die speciale klik " hebt, lekker verliefd te worden,af en toe samen wat leuks ondernemen en weer iets moois op te bouwen. Eerlijkheid en respect vind ik heel belangrijk. Ben jij een vlot type , eerlijk , open en positief ingesteld, reageer
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen we gaan winkelen of zo?