Ik hou van mannen die wat ouder zijn dan mij of je moet uit je pubertijd zijn. Een man moet eerlijk, betrouwbaar, lief en begripvol zijn. Van een beetje uitdaging ben ik niet vies van .
Als u mijn profiel heeft gelezen, met name het stukje Over Mij, en mijn profiel spreekt u aan? Dan hoor ik graag spoedig van u! Ik ben een open vrouw met open verwachtingen. Niet is voor mij te gek, dus ik hoop bij velen in de smaak te vallen
Ga lekker met mij mee op een avontuur. Laten we ervoor zorgen dat het nooit ophoud en elke dag wel iets te doen hebben met elkaar. Naast het samen zijn en het genieten van elkaar natuurlijk.
Je bent een geduldig en rustig persoon, je houdt niet van een hele avond op de zetel door te brengen maar hebt ook graag wat actie in je leven. Je bent vrijgezel maar kinderen zijn zeker welkom.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Xxcindyxx, 54 jaar · Kaulille
Ook zo gek op seks en ook zin om daar meteen wat aan te doen? Want het is uiteraard heel erg fijn om daar echt lekker van te genieten.
2212-Betsy, 50 jaar · Oudorp
Ik ben hier op zoek naar een geweldige, vriendelijke en hartelijke man. Wat wil je nu doen? Als je die man bent, laten we de dag
Hoolaa, 50 jaar · Ekehaar
Wat ik zoek is een lieve man voor een leuk gezelschap en vriendschap. Als er een leuke klik is dan durf ik misschien wel een relatie
Janine2014, 50 jaar · Utrecht
volgt
Cheerikoke13, 52 jaar · Diest
Volgt
OranGina65, 52 jaar · Oostduinkerke
Ik ken je nog niet, dus ik heb geen idee wat ik hier neer moet zeggen. Lekker jezelf zijn en genieten van alles wat het leven bied.