Ik ben geen type om alleen ergens een pintje te gaan drinken, dus ik zoek eigenlijk iemand die eens mee op stap wil gaan, of gewoon iemand leren kennen en een leuke babbel hebben.
Ik laat me een keertje verrassen denk ik. Kan hier wel heel veel gaan neerzetten over waar ik op val en waar ik naar zoek maar misschien is het een keer leuk om gewoon te kijken wat en wie er op me af komen. Wel graag met een foto, plus je zoekt een vrouw voor regelmatig contact en daarnaast maakt het me niet uit
Samen de geilste pret in bed hebben en doen wat we het liefste willen doen met elkaar. Ik kan je wel zeggen dat mijn kutje het echt nodig heeft om goed geneukt te worden en ik ben er zelf ook helemaal klaar voor! Zullen we het gaan doen dan?
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk - maar uiteindelijk gaat het mij om de inhoud en intentie. Weet jij mij tot in mijn kern te raken en aan het lachen te maken? Kun jij me in de ogen kijken en direct weten wat er door me