Jij bent iemand die open staat voor spontane acties, een tikkeltje impulsief zijn is helemaal niet erg! Een goed gesprek ga jij niet uit de weg maar laten we eens beginnen met een boel plezier. Are you in?
Je bent een geduldig en rustig persoon, je houdt niet van een hele avond op de zetel door te brengen maar hebt ook graag wat actie in je leven. Je bent vrijgezel maar kinderen zijn zeker welkom.
Heb jij een fijn karakter en ben je ook net zoals ik ruimdenkend. Ben je in voor avondje toneel kijken of lekker op de bank te hangen allemaal prima Het zou mooi meegenomen zijn als jij een verzorgend type bent.
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me kunt zorgen en het niet erg vindt, werk ik nog steeds met plezier. Dan hoop ik snel van je te horen.
Je bent open en eerlijk. Hebt je eigen mening maar probeert het ook uit een ander perspectief te bekijken. Respect is erg belangrijk en je houdt niet van kwade bedoelingen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Miraopnieuw, 50 jaar · Herselt
Het alleen zijn, het alleen dingen doen en overal maar als enige alleen te zijn heb jij ook schoon genoeg van. Jij wilt graag
Sun Xxx , 50 jaar · Rucphen
Waarom zou je iemand in je leven willen uitnodigen die je de halve tijd echt gek maakt? Er moet een element van vrede en goede
Funforme, 50 jaar · Amersfoort
Denk je dat je mij aankunt? Ik ben veel eisend, dus bereidt je maar alvast voor ;) Ik hoop voor jou dat je een vrouw als mij stevig
DansmetMarie, 54 jaar · Velserbroek
Ik zoek een man die ook nog is dansen kan haha. Een man die betrouwbaar is onafhankelijk is en gevoel voor humor heeft, en lief
AstridH1967, 50 jaar · Franeker
Een evenwichtige, rustige en attente man. Die niet op zoek is naar een kortstondig avontuurtje maar ook niet meteen met zijn