Jij, ja jij...jij lieverd, schat van een man, die klaarstaat voor een ander maar zichzelf niet vergeet. Jij niet dominante, niet manipulerende man met een hart van goud, die hard werkt om zijn leven op orde te houden en die een leuke vrouw als ik goed erbij kan hebben in zijn leven.
Een leuke man gezocht, die met mij mee wilt naar partijtjes en feestjes. iemand die volop wilt genieten en dat samen met mij wilt doen. Het maakt mij niet heel veel uit hoe je er uit ziet, wat ik veel belangrijker en fijner vind is dat je een leuke persoonlijkheid hebt.
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Ik ben niet op zoek naar die prins op dat paard je mag van mij part een ezel rijden haha als je maar vlot spontaan en eerlijk ben oprecht en een beetje respect zou ik ook fijn vinden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KijkjeNemen, 50 jaar · Vosselaar
Ik wil niet langer het gevoel hebben dat ik alleen ben. Ik wil warmte en liefde van iemand voelen. Wanneer ik thuiskom na een
Brugstarwebier, 50 jaar · Brugge
Ik heb helemaal geen eisen...
Stel- Zoekt-vr, 50 jaar · Capelle aan den IJssel
wat we zoeken is een dame/vrouw, die in is voor een trio samen met ons, je hoeft geen ervaring te hebben maar wel open minded.
Lacaliente, 51 jaar · Hasselt
Pijpen toch wel erg lekker vinden, genieten van de meest lekkere heftige sex
Zusje2003, 50 jaar · Merkem
Je bent een man die voor honderd percent betrouwbaar is. Mochten wij ooit een relatie hebben samen dan kan jij gerust praten
MirnavanH, 54 jaar · Linden
Een eerste afspraak wat het begin kan zijn van een lang leven nog samen. Ik zie het al voor me, maar of jij dat ook voor je ziet