Om de beste sekspartner te gaan krijgen, wil ik hier een man vinden.Elkaar beter leren kennen en samen het bed in duiken Dat is zo'n goed gevoel, ik kan je vertellen dat ik niet te stoppen ben!
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Ik ben niet op zoek naar die prins op dat paard je mag van mij part een ezel rijden haha als je maar vlot spontaan en eerlijk ben oprecht en een beetje respect zou ik ook fijn vinden.
Wie weet heb je wel dezelfde dingen wat je leuk vind en zo bekijken we hoe we een begin gaan maken, is toch erg mooi. Het leven bestaat nou eenmaal er niet uit om de hele dagen alleen te zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Heaven0, 50 jaar · Nijkerk
Ik heb geen echte eisen..natuurlijk heb ik zoals iedereen mijn voorkeuren maar ik denk dat wanneer je elkaar erg leuk vindt
Chara, 52 jaar · Beverwijk
gezellige man met humor, die niet claimt, een maatje, respectvol
Hethardste, 54 jaar · De Hoeve
Ik hou van harde, wilde seks in elk gaatje. Je mag gerust een grote joekel hebben, ik kan er tegen.
Fabienne6708, 50 jaar · Nijkerk
Ik val meestal op stoere mannen. Bikers, rockers. Tattoos geen bezwaar ;-) Stuur je even een leuk mailtje? Ben verslaafd
BonteBenthe, 52 jaar · Goes
Ja ik sta eigenlijk voor alles wel open als het maar niet van dat enge extreme is. Gewoon opwindende sex, met een opwindende
EmmdeLiefste, 50 jaar · Oostburg
Heb jij met veel herkenning mijn 'over mij' stukje gelezen, dan zit jij nu hard ja te knikken. Het kan zijn dat jij het nier herkend,