Ik weet dat dit het begin van goede dingen voor ons gaat zijn. Ik geloof dat we iets hebben dat ons het gevoel geeft dat ik er speciaal voor jou ben. Laten we dingen leuk maken voor ons wanneer we elkaar ontmoeten.
Ik zou graag een man willen ontmoeten die net zo kinky en zo geïnteresseerd is in seks, en natuurlijk is heeft het type man waar ik naar op zoek ben een geweldige persoonlijkheid en een grote pik onder zijn broek heeft
Een praktische man die een beetje kunstzinnig is. Je waardeert een hoger niveau van denken en hebt zelf een een goede opleiding. Bepaalde verslavingen daar wil je niet vanaf behalve het drinken en rooken dan.
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bi Happy, 51 jaar · Rotterdam
spontaan, gezellig, mannen een mooi strak lijf, genieten van het leven
Benjijookalleen, 52 jaar · Amersfoort
Ik sla je aan de haak en controleer of je niet ondermaats bent, want ik wil wel de rest van mijn leven met je door kunnen brengen,
MillieD, 54 jaar · Sloten
Ik ben op zoek naar een vriend zonder verplichtingen en geen verplichtingen, alleen vriendschap. Ik vind hem discreet,
--XxClare, 51 jaar · Baarn
Ik ben hier om bij degene te zijn die me echt gelukkig kan maken. Ik hoop dat er iemand is die bereid is alles voor mij te doen.
Snoesmarlou, 51 jaar · Neerwinden
Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje
Dwaalster, 51 jaar · Zichem
Een leuke niet rokende man want ik wil graag gestopt blijven en niet getriggert worden om weer te beginnen, wel graag serieuze