En jij? Zelfverzekerd, gevoelsmens, intelligent, humor, stijl, slank, lang, goede blik in je ogen...... dat zou toch wel erg fijn zijn... maar uiteindelijk ist de klik die bepaalt of wij elkaar echt leuk vinden.
Ik ben niet op zoek naar die prins op dat paard je mag van mij part een ezel rijden haha als je maar vlot spontaan en eerlijk ben oprecht en een beetje respect zou ik ook fijn vinden.
Ik hou van mannen die lief zijn, je hoeft natuurlijk niet te zoetsappig te zijn maar gewoon liefde kunnen bieden en er op uit willen met mij om de gezelligheid op te zoeken. Mag ik jou leren kennen?
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen we gaan winkelen of zo?
Ik mis een maatje die me steunt, met me lacht, praat en leuke dingen doet. Ik ben niet jaloers ingesteld, heb mezelf gevonden dus hoop jij ook, wil iemand voor langere tijd aan mij zijde. Ware liefde roest niet zeggen ze toch? Nou laten we het uittesten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lauren1966, 51 jaar · Muizen
Een claimer ben je niet en respect en begrip passen bij jou.
Kaa08, 54 jaar · Almelo
Herkenbaar mijn verhaal? Wil jij ook nu het leven omarmen en er alles uithalen? Niet uitstellen meer, daar kunnen we alleen
JeVrouwNiet, 51 jaar · Almere Buiten
Ik ben geen kieskeurige persoon, zolang het communicatief klikt en dat wij onze persoonlijkheden goed op elkaar kunnen
PookyX-, 50 jaar · Hoboken
Ik wil een leuke man ontmoeten die tijd wil doorbrengen met deze 50-jarige vrouw. Hij heeft een goed gevoel voor humor en maakt
Sophiesex, 51 jaar · Goes
Een man die openstaat voor nieuwe dingen op sex gebied. Je hoeft niet vrijgezel te zijn hoor voor me, als je het maar heerlijk