Jij bent slank, single, hip en heel erg gezellig. Mogelijk kunnen we iets voor elkaar betekenen. Vindt je m'n profiel leuk en wil je het met mij proberen? Neem dan de stap.
Wie weet heb je wel dezelfde dingen wat je leuk vind en zo bekijken we hoe we een begin gaan maken, is toch erg mooi. Het leven bestaat nou eenmaal er niet uit om de hele dagen alleen te zijn.
Ik mis een maatje die me steunt, met me lacht, praat en leuke dingen doet. Ik ben niet jaloers ingesteld, heb mezelf gevonden dus hoop jij ook, wil iemand voor langere tijd aan mij zijde. Ware liefde roest niet zeggen ze toch? Nou laten we het uittesten!
Geen macho types, een beetje stoer mag je absoluut wel zijn. Je bent te vertrouwen, eerlijk en vrijgezel lijkt mij ook wel handig, aangezien ik hier niet zit voor een vluggertje of zoiets.. Verder heb ik geen echte wensenlijst, ik sta open voor een leuk contact of een relatie, dat ligt natuurlijk niet alleen
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me kunt zorgen en het niet erg vindt, werk ik nog steeds met plezier. Dan hoop ik snel van je te horen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Logopediste63, 54 jaar · Assen
Spreekt bovenstaande jou wel aan? Dan spreekt het voor zich dat we even contact hebben samen denk ik.
Magwil, 50 jaar · Deventer
volgt
Joelle001, 53 jaar · Obdam
Ik wil graag een man hebben en samen plezier hebben. Als ik dat heb dan gaan we er voor. We gaan het plezier hebben waar we beide
Sisi66, 51 jaar · Almelo
ik zoek en lief man van leker dings doe samen
Sonja26665, 52 jaar · Enschede
ik ben op zoek naar iemand die van het leven kan genieten maar ook niet wegloopt voor problemen. iemand die echt voor mij wil
Proostroos, 50 jaar · Renesse
Je bent een spontane man die ook zin heeft om leuke dingen te ondernemen en niet alleen op de bank te zitten. Je hebt je woordje