Je vind het niet erg om te weten dat ik je puur voor de sex wil hebben. Natuurlijk wil ik wel iets meer van je weten maar hoe dan ook is het wel zo dat ik niet uit ga van een langdurige relatie. Ik ben sportief en ga regelmatig sporten dus als je dat ook vaak doet dan ben je wel flexibel denk ik ook in bed. Uithoudingsvermogen is fijn.
Ik zou graag een man willen ontmoeten die net zo kinky en zo geïnteresseerd is in seks, en natuurlijk is heeft het type man waar ik naar op zoek ben een geweldige persoonlijkheid en een grote pik onder zijn broek heeft
De vrouw van de baas lijkt je wel heel spannend. En ik moet toegeven mij ook. Ik hoop dat je een beetje zin hebt en niet bang ben voor telefoontjes die je liever niet wil horen. Door mijn functie als vrouw van de baas word ik namelijk nogal eens gebeld. Je stoort je daar niet aan en vind het ook niet erg om me zo nu
Bij voorkeur woon je een beetje in mijn buurt, ik heb zelf geen auto, of je moet bereid zijn de afstand te overbruggen. Je staat open om in eerste instantie een vriendschap op te bouwen. je bent leuk, entertainend, vlot, attent en lief.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JeVrouwNiet, 51 jaar · Almere Buiten
Ik ben geen kieskeurige persoon, zolang het communicatief klikt en dat wij onze persoonlijkheden goed op elkaar kunnen
OranGina65, 52 jaar · Oostduinkerke
Ik ken je nog niet, dus ik heb geen idee wat ik hier neer moet zeggen. Lekker jezelf zijn en genieten van alles wat het leven bied.
Wolfielady, 52 jaar · Bleskensgraaf
Ik wil een speciale man ontmoeten. Ik hou vannen welgemanierde, eerlijke en knappe man als zijnde mijn partner. Je mag ook
Redlipz, 53 jaar · Alphen
Ben je vrijgezel of niet, maakt voor mij niet uit. Laat je me dan alle hoeken van het huis zien? Zie ik graag je bericht verschijnen.
Clairemeester, 51 jaar · Breugel
Vrolijk- zorgzaam en gezellig en natuurlijk een muziek liefhebber.
Boeddiste, 52 jaar · Beringen
Als het kan een reislustig persoon. Ik ga namelijk graag op vakantie. Wat ik precies zoek weet ik niet een maatje een vriend