Ook al plannen om te gaan doen als je niets meer hoeft te doen en je het werken elke dag kan gaan opgeven? Leuk om dan eens te kijken of we samen wat leuke plannen kunnen gaan maken. Ik ga reizen namelijk nog zoveel te zien. En wat staat er dan in jou agenda. Ben je ook zo ruimdenkend en nuchter.
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me kunt zorgen en het niet erg vindt, werk ik nog steeds met plezier. Dan hoop ik snel van je te horen.
Ga lekker met mij mee op een avontuur. Laten we ervoor zorgen dat het nooit ophoud en elke dag wel iets te doen hebben met elkaar. Naast het samen zijn en het genieten van elkaar natuurlijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Daisyhh, 54 jaar · Baarle-Nassau
Je bent een leuke, liefdevolle man die van rijpe vrouwen houdt in plaats van die jongere meiden hier op de site. Je moet wel
VeertigPlus6, 51 jaar · Dadizele
Geen eisen, maar wel wensen: Verzorgd, gezellig, hygienisch, romantisch, passievol. Liefst rond de zelfde leeftijd en
Morning B, 53 jaar · Heerde
Ben jij een man die weet wat een vrouw als ik lekker vind? Dan zou ik graag die geile blik van je willen zien als je tussen mijn
GewoonHanneke, 51 jaar · Emmeloord
Gewoon een lieve man bij voorkeur een Nederlandse vent maar een neger mag ook
Mo19651965, 52 jaar · Utrecht
Je hebt niet perse wensen en kunt lekker genieten van het moment. Leuke , lieve, grappig, klein, groot het maakt allemaal