Ik vind het erg leuk als jij van honden houdt, lekker samen gaan wandelen. Ik denk dat een man die stevig in zijn schoenen staat het best bij past. Een doorzetter die er helemaal voor gaart als hij iets wil bereiken. Als jij een auto hebt is dat wel handig.
Kun jij het leven van mij wat aangenamer en gezelliger maken? Ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw? Dan wacht ik op jou in de hoop dat wij elkaar kunnen vinden via hier.
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me kunt zorgen en het niet erg vindt, werk ik nog steeds met plezier. Dan hoop ik snel van je te horen.
Een praktische man die een beetje kunstzinnig is. Je waardeert een hoger niveau van denken en hebt zelf een een goede opleiding. Bepaalde verslavingen daar wil je niet vanaf behalve het drinken en rooken dan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KarinKjenta, 50 jaar · Turnhout
Een lieve man, een goede luisteraar en een echte prater, iemand die zijn gevoelens weet te uiten en met mij een nieuwe start
Eline67, 50 jaar · Oosterhesselen
Eerst goede vrienden worden dan kan er nog altijd wat gebeuren. Ik vind een goed stuk hersenen erg belangrijk. En liggen jou
Roooozbig, 50 jaar · Deventer
De juiste man voor mij is best wel moeilijk te omschrijven. Iemand die me serieus neemt en niet met mijn gevoelens speelt,
Zinin64, 53 jaar · Schokland
Als je altijd zin hebt ben je bij mij op het juiste adres. Stuur dus snel een berichtje.
Monique24, 50 jaar · Veldhoven
Ik zoek een relatie misschien wel met jou...
Lievesuus, 52 jaar · Sleen
Ik heb hier hard over nagedacht maar ik val niet op een bepaald type, en daarom heb ik zo iets verras mij!