Jij kickt ook op spontane acties en wilt je niet binden. Ik zoek gewoon wat voor eenmalig of als het bevalt voor meerdere keren, maar ik geniet te veel van mijn vrije blije bestaan om ergens aan vast te zitten. Maar je mag altijd eens langs komen ;)
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk - maar uiteindelijk gaat het mij om de inhoud en intentie. Weet jij mij tot in mijn kern te raken en aan het lachen te maken? Kun jij me in de ogen kijken en direct weten wat er door me
Ik hou van mannen die lief zijn, je hoeft natuurlijk niet te zoetsappig te zijn maar gewoon liefde kunnen bieden en er op uit willen met mij om de gezelligheid op te zoeken. Mag ik jou leren kennen?
Ik ben niet op zoek naar die prins op dat paard je mag van mij part een ezel rijden haha als je maar vlot spontaan en eerlijk ben oprecht en een beetje respect zou ik ook fijn vinden.
Klaar om een (nieuwe) start te maken. Open en spontaan, eerlijk en rechtuit, warm en attent.. Wel een beetje pit, dus niet ja en amen zeggen op alles wat ik zeg.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BlondBailey, 52 jaar · Zeijerveld
Ik hou van praten of chatten dus begin maar een gesprek en je mag me alles vragen. Je houdt van karaoke zingen, daar kan ik ook
Janey128, 51 jaar · Amsterdam
Volgt
Marie 1966, 51 jaar · Woerden
Ik ben op zoek naar een man om een leuke toekinst tegemoet te gaan
Zara11, 50 jaar · Amstelveen
Als jij die stoute man bent, die mij kan geven wat ik zoek dan hoor ik dat natuurlijk erg graag. Jij bent de man waar ik naar zoek
Millene, 50 jaar · Grimbergen
Ik heb heerlijke honing voor jou....
Maffe Mia, 51 jaar · Molenaarsgraaf
Durf jij de uitdaging aan met mij en ben je ook zo\'n vrijgevochten type die graag met mij de rest van de wereld wil ontdekken?