Je bent net als ik ook avontuurlijk en je wilt nu ook geen serieuze relatie hebben. Laten we get bij iets casual houden en we kijken daarna wel of we verder kunnen gaan. Als we elkaar echt leuk vinden, dan is er geen reden voor ons om geen leuke en stoute dingen met elkaar te doen, toch?
Ik hou van mannen die lief zijn, je hoeft natuurlijk niet te zoetsappig te zijn maar gewoon liefde kunnen bieden en er op uit willen met mij om de gezelligheid op te zoeken. Mag ik jou leren kennen?
Jij bent ook een man die van de simpele dingen kan genieten. Bij voorkeur ben jij single, maar dat hoeft niet. Want een vriendschap kan ook opgebouwd worden met een man in een relatie.
Hou jij er ook zo van om met een lekker wijntje, samen voor de open haard te zitten! En hoe warmer het in de kamer word, hoe minder kledingstukken we dan samen aan hebben! En dan opeens naakt voor de haard zitten! Ben jij er ook naar op zoek dat je wat meer intiem kan zijn, mail me.
Samen de geilste pret in bed hebben en doen wat we het liefste willen doen met elkaar. Ik kan je wel zeggen dat mijn kutje het echt nodig heeft om goed geneukt te worden en ik ben er zelf ook helemaal klaar voor! Zullen we het gaan doen dan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ManuelaDeG, 50 jaar · Alblasserdam
Een gezellige man die graag een drankje wil drinken met mij. Jij mag best kinderen hebben, als jij maar over meer praat dan
Vicky64, 53 jaar · Rotterdam
volgt
Maria N, 51 jaar · Assen
Lekker onze hobby veel uitvoeren. Overdag kan vaak maar soms in de avond ook wel hoor. Bij jou of bij mij dat maakt me niet erg
Openbook, 53 jaar · Hechtel
Kan je een mooie rijpe vrouw in bed aan? Ik weet van mezelf dat het keer op keer een heerlijke verrassing gaat worden. Ben jij
EroEsther, 52 jaar · Lelystad
Ik heb graag iemand die niet te verlegen is. Je bent dan eerder te netjes in plaats van verlegen. Ik wil voldoende variatie