Hou jij er ook zo van om met een lekker wijntje, samen voor de open haard te zitten! En hoe warmer het in de kamer word, hoe minder kledingstukken we dan samen aan hebben! En dan opeens naakt voor de haard zitten! Ben jij er ook naar op zoek dat je wat meer intiem kan zijn, mail me.
Geen macho types, een beetje stoer mag je absoluut wel zijn. Je bent te vertrouwen, eerlijk en vrijgezel lijkt mij ook wel handig, aangezien ik hier niet zit voor een vluggertje of zoiets.. Verder heb ik geen echte wensenlijst, ik sta open voor een leuk contact of een relatie, dat ligt natuurlijk niet alleen
Ik laat me een keertje verrassen denk ik. Kan hier wel heel veel gaan neerzetten over waar ik op val en waar ik naar zoek maar misschien is het een keer leuk om gewoon te kijken wat en wie er op me af komen. Wel graag met een foto, plus je zoekt een vrouw voor regelmatig contact en daarnaast maakt het me niet uit
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.