Kun jij het leven van mij wat aangenamer en gezelliger maken? Ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw? Dan wacht ik op jou in de hoop dat wij elkaar kunnen vinden via hier.
Geen macho types, een beetje stoer mag je absoluut wel zijn. Je bent te vertrouwen, eerlijk en vrijgezel lijkt mij ook wel handig, aangezien ik hier niet zit voor een vluggertje of zoiets.. Verder heb ik geen echte wensenlijst, ik sta open voor een leuk contact of een relatie, dat ligt natuurlijk niet alleen
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
VolopKlaar, 52 jaar · Bonheiden
Ik hou van een man die weet wat hij wilt, Zijn doel ziet en er direct op af gaat. Van stevig aanpakken houd, met name een vrouw.
1stJill, 50 jaar · Veere
Je moet iemand zijn waarmee ik kan opschieten anders zal het niet echt werken. Ik wil dat je een goed gemanierde gentleman
Maria1963, 54 jaar · Eindhoven
Een man met humor, met passie en die ook een luisterend oor heeft.
Marieke2210, 52 jaar · Edegem
Ben jij levenslustig en kun je jezelf goed vermaken, als we samen zijn hebben we ook echt alle aandacht voor elkaar! Jij bent
Lisetteyoh, 50 jaar · Goes
Ben jij een single man die ook wat mist en wel eens zou willen ontdekken of wij een klik hebben? Ik hoop dat je van lekker thuis
Madelin120, 53 jaar · Assen
Je moet bereid zijn om je lul te gebruiken, laat me erop zuigen, Laten we een paar geweldige sexstandjes met elkaar doen.