Ik wil dat je gewoon een gelijkwaardige maar ondeugende vent bent die me het seksuele genot kan geven dat ik van deze site verlang. Ik mis het hebben van seks met iemand, het is al een tijdje geleden dat ik het heb gedaan.
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen we gaan winkelen of zo?
Bent net als ik een reislustig type. Leuke ervaringen met elkaar wil delen en misschien wel eens een keer samen op reis te gaan. Wat mij enorm leuk zou lijken om te gaan doen. Gewoon samen genieten en er een leuke tijd van maken
Ook al plannen om te gaan doen als je niets meer hoeft te doen en je het werken elke dag kan gaan opgeven? Leuk om dan eens te kijken of we samen wat leuke plannen kunnen gaan maken. Ik ga reizen namelijk nog zoveel te zien. En wat staat er dan in jou agenda. Ben je ook zo ruimdenkend en nuchter.