Geen idee wie jij bent of wat jij onder gezellig verstaat. Voor mij gaat er er om dat ik er even uit ben. Weg van de dagelijkse sleur en het ontmoeten van nieuwe mensen, of dat nu mannen of vrouwen zijn dat is om het even. Ben jij hier om dezelfde reden dan zie ik graag jouw berichtje tegemoet.
Hey, ik zoek een leuk stel, ik ben zelf bi, heb een lat relatie maar helaas loopt die momenteel niet echt lekker. Nu zou ik wel heel erg graag eens iets ondernemen met een leuk stel. Maar ook vrouwen en mannen alleen mogen reageren hoor, want wie weet hebben we een leuke klik toch?!
Voor mij is het nu tijd om lekker te genieten, van mijn vrije leven, maar ook van mijn lichaam. Maar ik wil me wel lekker laten verwennen door een heerlijke man. Die niet zo zeer op zoek is naar een vaste relatie, maar wel seksueel kan genieten zonder gebonden te moeten zijn. Als u zich kan vinden in mijn omschrijving,
Wat ik zoek is een man die, net als ik, sportief is en er van houdt om samen dingen te ondernemen. Verder vind ik het belangrijk dat je stabiel, lief, verrassend en zorgzaam bent. Dat je een goed gesprek kunt voeren, er goed uitziet, op z`n tijd een beetje gek bent en uiteraard... over de nodige humor beschikt