De vrouw van de baas lijkt je wel heel spannend. En ik moet toegeven mij ook. Ik hoop dat je een beetje zin hebt en niet bang ben voor telefoontjes die je liever niet wil horen. Door mijn functie als vrouw van de baas word ik namelijk nogal eens gebeld. Je stoort je daar niet aan en vind het ook niet erg om me zo nu
Ook op zoek naar iemand die je leven weer op een leuke manier gaat opvullen en invullen. Ik ben namelijk gewoon geen mens om mijn leven lang alleen te zijn. En wat is jou reden?
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen we gaan winkelen of zo?
Ik ben niet op zoek naar die prins op dat paard je mag van mij part een ezel rijden haha als je maar vlot spontaan en eerlijk ben oprecht en een beetje respect zou ik ook fijn vinden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mia4Men, 53 jaar · Oeren
Wil je een andere keer uitgaan en een koffie pakken samen. leuke gesprekken voeren. We kunnen iets bedenken om nu te doen.
Asianrose, 50 jaar · Olst
Lieve spontane man.
LeylaC, 50 jaar · Amsterdam
Sta je open voor een serieuze relatie? Hoop je een volwassen vrouw te hebben die nog steeds actief is in seks? Vind je het leuk
KijkjeNemen, 50 jaar · Vosselaar
Ik wil niet langer het gevoel hebben dat ik alleen ben. Ik wil warmte en liefde van iemand voelen. Wanneer ik thuiskom na een
Bloempje1966, 51 jaar · Wageningen
Je bent een gever dus wat betreft de seks, iemand die niet kan wachten om me in zijn handen te krijgen. En me vervolgens wat laat