Je zoek een leuke tijd met je. je moet ervoor zorgen dat je goed voor me zal zijn. Ben je dol op de dingen die ik voor je kan doen? Stuur me een bericht terug.
Bij voorkeur woon je een beetje in mijn buurt, ik heb zelf geen auto, of je moet bereid zijn de afstand te overbruggen. Je staat open om in eerste instantie een vriendschap op te bouwen. je bent leuk, entertainend, vlot, attent en lief.
Ik zou graag een man willen ontmoeten die net zo kinky en zo geïnteresseerd is in seks, en natuurlijk is heeft het type man waar ik naar op zoek ben een geweldige persoonlijkheid en een grote pik onder zijn broek heeft
Ga lekker met mij mee op een avontuur. Laten we ervoor zorgen dat het nooit ophoud en elke dag wel iets te doen hebben met elkaar. Naast het samen zijn en het genieten van elkaar natuurlijk.