Je weet hoe je voor jezelf en je lichaam moet zorgen en dat is goed. Het betekent niet dat je beter bent dan anderen, maar het laat wel zien hoe je verantwoordelijk kunt zijn voor dingen als je voor jezelf kunt zorgen. Dus laten we kijken of je hebt wat nodig is om met iemand zoals ik te zijn.
Ik mis een maatje die me steunt, met me lacht, praat en leuke dingen doet. Ik ben niet jaloers ingesteld, heb mezelf gevonden dus hoop jij ook, wil iemand voor langere tijd aan mij zijde. Ware liefde roest niet zeggen ze toch? Nou laten we het uittesten!
Voor mij is het nu tijd om lekker te genieten, van mijn vrije leven, maar ook van mijn lichaam. Maar ik wil me wel lekker laten verwennen door een heerlijke man. Die niet zo zeer op zoek is naar een vaste relatie, maar wel seksueel kan genieten zonder gebonden te moeten zijn. Als u zich kan vinden in mijn omschrijving,
Je bent een dominante man die plezier wil hebben om een ondeugende vrouw als ik te straffen met je pik of speelgoed, als je daar zin in hebt. Hoe dan ook, ik vind het echt heel spannend om je alleen maar de leiding over mij te laten nemen. Ben je ook opgewonden?