Het zou toch wel geweldig te gek zijn als jij ook graag voetbal kijkt. Of dat nu is van jouw eigen ploeg en dat mag best een andere zijn dan die van mij. Of dat het nu is van mijn neefjes, zo lang jij er maar graag naar kijkt, en wie weet doe jij er zelf ook wel aan.
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Kan jij deze ondeugende vrouw een beetje temmen? Als ik eenmaal bezig ben dan ben ik niet meer te stoppen. Dus maak je borst maar nat! Ik zoek een leuke man met een sexy lijf en een heel lekkere pik en een tong die weet hoe je die moet gebruiken. Spreekt dit je aan?