Tot druktemakers of zeurpieten voel ik me absoluut niet aangetrokken. Heb je iets te zeggen, dan kan dat ook wel een op gewone manier. Wat niet wil zeggen dat je een watje moet zijn die op alles ja en amen moet zeggen of over zich heen laat lopen. Moeilijk eigenlijk om een droomman te beschrijven. Laat mij jou wat beter leren kennen en dan zullen we wel merken of het klikt of niet.
Samen de geilste pret in bed hebben en doen wat we het liefste willen doen met elkaar. Ik kan je wel zeggen dat mijn kutje het echt nodig heeft om goed geneukt te worden en ik ben er zelf ook helemaal klaar voor! Zullen we het gaan doen dan?
Als u mijn profiel heeft gelezen, met name het stukje Over Mij, en mijn profiel spreekt u aan? Dan hoor ik graag spoedig van u! Ik ben een open vrouw met open verwachtingen. Niet is voor mij te gek, dus ik hoop bij velen in de smaak te vallen
Ben jij gezellig, opzoek naar een relatie en durf jij het aan met mij? Laten we dan kijken of we een klik hebben en wie weet wat voor moois eruit voort komt.