Een vent die heel gedurfd, dapper en pittig is! Ik wil hem dichtbij om hem te mogen aan raken en sensuele bewegingen voor te maken. De man die ik zoek heeft geen angst om te neuken en alle manieren te pakken om de top van geluk te bereiken. En ik zoek degene die alles zal doen om me geil te laten voelen.
Ik ben niet op zoek naar die prins op dat paard je mag van mij part een ezel rijden haha als je maar vlot spontaan en eerlijk ben oprecht en een beetje respect zou ik ook fijn vinden.
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
OpEenMissie, 54 jaar · Wilrijk
Als je het alleen zijn ook een beetje tegen gaat staan en je zou wel weer leuke dingen willen doen met een vrouw dan mag je reageren.
Magwil, 50 jaar · Deventer
volgt
Dijan, 50 jaar · Assen
Leuk, maf, nuchter, humor, donker haar, In voor een lekker glas wijn bij de open haard en shoppen? In omgeving Assen. Spreekt
Halloween, 51 jaar · Groningen
Je durft voor jezelf op te komen en vind niet alles zomaar goed. Je geeft tegengas maar slaat daar niet in door. Jaloers ben
5sterrenhotel, 52 jaar · Veenendaal
Ben jij de geen die kan laten zien dat geld inderdaad geen rol speelt, en mij het gelukkige gevoel even kan terug geven met een
Avondm3ns, 53 jaar · Meppel
Een spontane man, gezellig maar die ook van een rustige avond houd, die een stukje romantiek in zich heeft en die het fijn vind