ik zoek een man tussen de 25 en 45 jaar. Goed geschapen, stel geen hoge eisen of prioriteiten. Gezond en hygienisch, niet al te behaard. standjes is mogelijk, maar met betrekking tot sm toch van te voor even doornemen wat ik wel en niet doe. Interesse? laat een bericht met foto achter. Profielen zonder foto worden genegeerd!
Ben jij gezellig, opzoek naar een relatie en durf jij het aan met mij? Laten we dan kijken of we een klik hebben en wie weet wat voor moois eruit voort komt.
Mamie, 52 jaar · Geraardsbergen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Voor jou mag het een paar kilo's meer zijn haha, ik zou in de slagerij moeten gaan werken. In ieder geval hou ik van een beetje fun in het leven altijd serieus zijn gaat ook vervelen,dus ik hoop dat jij daar ook van houd. Voor de rest zien we wel hoe het zal lopen tussen ons bij mij liggen alle opties open.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KampeermetMarie, 53 jaar · Markelo
Houden van grote tieten, lekker van lange sex houden
Sannie67, 50 jaar · Nijkerk
leuke, vlotte lange(re) man, beetje stoer (niet te) beetje jongensachtig en natuurlijk de liefste. roken is nog go! baarden
Emma002, 50 jaar · Dwingeloo
Laten we samen stout zijn,doe je met me mee? Ik wil je heet maken. Laten we deze dag vandaag speciaal voor ons maken. Heb je zin
Saskia196603, 51 jaar · Kaaskerke
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken.
Eliolw, 50 jaar · Vlissingen
Een man of mannen, eventueel ook stellen die seks willen met een gewillige blonde vrouw. Mijn vriend doet niet mee, die kijkt
SooClose, 54 jaar · Heveadorp
Wil je ook een vrouw in je leven en gewoon leuke dingen samen doen? Ik weet zeker dat ik degene ben die je zoekt. Dus laten we klaar