Wie weet heb je wel dezelfde dingen wat je leuk vind en zo bekijken we hoe we een begin gaan maken, is toch erg mooi. Het leven bestaat nou eenmaal er niet uit om de hele dagen alleen te zijn.
Kun jij het leven van mij wat aangenamer en gezelliger maken? Ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw? Dan wacht ik op jou in de hoop dat wij elkaar kunnen vinden via hier.
Een praktische man die een beetje kunstzinnig is. Je waardeert een hoger niveau van denken en hebt zelf een een goede opleiding. Bepaalde verslavingen daar wil je niet vanaf behalve het drinken en rooken dan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
63Louise, 54 jaar · Ootmarsum
Ik zoek een man die heel goed zijn eigen zaakjes kan regelen. Daar wil ik ook zekerheid in. Ik ben ook op zoek naar een man die
Mandolyne, 54 jaar · Barneveld
Een man om leuke ervaringen mee te delen, samen veel plezier beleven. Op vakantie, een festival, gezellig naar de kroeg.
Kalinka1967, 50 jaar · Arnhem
Jij bent een vent die weet wat hij wilt en laat me als het nodig is alle hoeken zien, leeftijd speelt geen rol maar ervaring wel.