Je bent interessant, hebt een groot gevoel voor humor en wilt mij beter leren kennen. Ik heb iets voor mannen met lang haar of iemand met die sjofele blik, ik kan er gewoon niets aan doen. Je bent geïnteresseerd in het maken van vrienden. En als je denkt dat we compatibel zijn.
Hou jij er ook zo van om met een lekker wijntje, samen voor de open haard te zitten! En hoe warmer het in de kamer word, hoe minder kledingstukken we dan samen aan hebben! En dan opeens naakt voor de haard zitten! Ben jij er ook naar op zoek dat je wat meer intiem kan zijn, mail me.
Je bent een geduldig en rustig persoon, je houdt niet van een hele avond op de zetel door te brengen maar hebt ook graag wat actie in je leven. Je bent vrijgezel maar kinderen zijn zeker welkom.