Ik wil dit gewoon een keer proberen en ben heel benieuwd wat er allemaal op me afkomt. Bericht met foto krijgt altijd antwoordt, geen zieke en rare dingen A.U.B.
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen we gaan winkelen of zo?
Ook op zoek naar iemand die je leven weer op een leuke manier gaat opvullen en invullen. Ik ben namelijk gewoon geen mens om mijn leven lang alleen te zijn. En wat is jou reden?
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk - maar uiteindelijk gaat het mij om de inhoud en intentie. Weet jij mij tot in mijn kern te raken en aan het lachen te maken? Kun jij me in de ogen kijken en direct weten wat er door me
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Chara, 52 jaar · Beverwijk
gezellige man met humor, die niet claimt, een maatje, respectvol
Madelin120, 53 jaar · Assen
Je moet bereid zijn om je lul te gebruiken, laat me erop zuigen, Laten we een paar geweldige sexstandjes met elkaar doen.
Mrs Kay, 51 jaar · Grazen
Ik ben gewoon op zoek naar een seksmaatje. Niets meer niets minder. Zolang je goed voor me bent denk ik dat we het leuk zullen
WileenSletzijn, 52 jaar · Venray
Het geeft niet echt hoe je eruit ziet, maar ik geef voorkeur aan een lekkere man met een grote pik. Ik wil het diep in mij voelen,
Marian45, 50 jaar · Breda
spontane brabantse die geniet van het leven
MEL1964UIH, 53 jaar · Kerkrade
Ik wil iemand ontmoeten zoals hugh jackman, LOL, een volwassen man met een fit lichaam die zin heeft in seks met deze schoonheid,