Een relatie waarin we ook ieder nog onze eigen vrijheid en bezigheden hebben trekt je aan. Karaktertrekken het liefst sociaal, ondernemend en iemand die niet het kaas van de brood laat eten.
Eigenlijk ben ik '' opzoek'' naar een spontane man van ongeveer mijn leeftijd die een beetje het zelfde als ik in het leven staat. Dat we samen kunnen lachen,huilen en leuke dingen doen samen.
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me kunt zorgen en het niet erg vindt, werk ik nog steeds met plezier. Dan hoop ik snel van je te horen.
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.
Ik mis een maatje die me steunt, met me lacht, praat en leuke dingen doet. Ik ben niet jaloers ingesteld, heb mezelf gevonden dus hoop jij ook, wil iemand voor langere tijd aan mij zijde. Ware liefde roest niet zeggen ze toch? Nou laten we het uittesten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SHouten, 54 jaar · Amsterdam
Heb je na het bovenstaande een onweerstaanbare drang om te reageren, laat je door niets weerhouden.
Sofiacans, 51 jaar · Etten-Leur
Het liefst een charmante man die veel liefde in zich heeft en positiviteit uitstraalt. Wat zou het fijn zijn als wij elkaars
GGiennaaa, 54 jaar · Moelingen
zoekend naar een echt persoon, ik hou niet van doen alsof. Ik haat het echt, vooral die leugenaars. Ik hou van een man die behulpzaam
Anal-Lies, 52 jaar · De Bilt
Ik ben op zoek naar een geheime sexrelatie die, hoe gek het ook klinkt, de stoutste sexdingentjes met mij wil doen. Jij bent
Katjaja, 53 jaar · Knokke
Iemand die een sexrelatie serieus neemt en daar ook echt naar op zoek is
PratWitney, 52 jaar · Mariënvelde
Over jou? Je kan verleiden als don juan, dansen als fred astaire en kussen als de beste. Jij kan mijn hart sneller laten kloppen,