Hey, ik zoek een leuk stel, ik ben zelf bi, heb een lat relatie maar helaas loopt die momenteel niet echt lekker. Nu zou ik wel heel erg graag eens iets ondernemen met een leuk stel. Maar ook vrouwen en mannen alleen mogen reageren hoor, want wie weet hebben we een leuke klik toch?!
Kan jij deze ondeugende vrouw een beetje temmen? Als ik eenmaal bezig ben dan ben ik niet meer te stoppen. Dus maak je borst maar nat! Ik zoek een leuke man met een sexy lijf en een heel lekkere pik en een tong die weet hoe je die moet gebruiken. Spreekt dit je aan?
Eigenlijk ben ik '' opzoek'' naar een spontane man van ongeveer mijn leeftijd die een beetje het zelfde als ik in het leven staat. Dat we samen kunnen lachen,huilen en leuke dingen doen samen.
Ook al plannen om te gaan doen als je niets meer hoeft te doen en je het werken elke dag kan gaan opgeven? Leuk om dan eens te kijken of we samen wat leuke plannen kunnen gaan maken. Ik ga reizen namelijk nog zoveel te zien. En wat staat er dan in jou agenda. Ben je ook zo ruimdenkend en nuchter.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dees30, 51 jaar · Amstelveen
Volgt
Moeke, 51 jaar · Groenekan
liefde, sex en tederheid
Gekkestien, 51 jaar · Aarschot
Je doet wel een beetje moeite voor een vrouw. Je weet wat werken in wisseldiensten is, of hebt er begrip voor. Je weet te verrassen
Kurketrekker, 50 jaar · Heerenveen
Als jij kan ontvangen zou dat heel handig zijn, lukt dat niet dan vinden wij wel een oplossing. Geen problemen maken die er
Iisa-bell-A-, 53 jaar · Beverwijk
Ik ben op zoek naar een partner. Ik hou ervan weer verliefd te worden. Ik hou van iemand die van me houdt en voor me zorgt. Ik wil
Fran19670305, 50 jaar · Buitenpost
Weet ik het wat ik hier moet neerschrijven, ik kan wel met een heel eisen pakket komen voor je maar dan ga ik bij voorbaat al mannen