Ik hoop dat je een positieve en optimistische persoon bent. Ik zou graag willen dat we samen goed kunnen lachen. Ik wil je altijd kunnen vertrouwen. Dus ik hoop dat je eerlijk bent en dat ik je belangrijkste prioriteit zal zijn. Als we allebei bereid zullen zijn om bij elkaar te zijn dan zal alles werken.
Wat ik zoek is een man die, net als ik, sportief is en er van houdt om samen dingen te ondernemen. Verder vind ik het belangrijk dat je stabiel, lief, verrassend en zorgzaam bent. Dat je een goed gesprek kunt voeren, er goed uitziet, op z`n tijd een beetje gek bent en uiteraard... over de nodige humor beschikt
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
Kun jij het leven van mij wat aangenamer en gezelliger maken? Ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw? Dan wacht ik op jou in de hoop dat wij elkaar kunnen vinden via hier.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Shamone, 50 jaar · Baarn
De man die heel avontuurlijk ingesteld is. Ja, daar ben ik naar op zoek. Iemand die respect heeft voor anderen hun mening en
Patries1266, 51 jaar · Horst
Volgt
Sivie, 54 jaar · Geleen
Volgt
Wolfielady, 52 jaar · Bleskensgraaf
Ik wil een speciale man ontmoeten. Ik hou vannen welgemanierde, eerlijke en knappe man als zijnde mijn partner. Je mag ook
LARUBY, 51 jaar · Bommershoven
Durf jij het met mij aan? Neem dan zeker even contact!
Singeltjes, 51 jaar · Tiel
De man waar ik naar op zoek ben moet vooral zichzelf zijn