Je moet besluitvaardigheid hebben zodat je zelf kunt bepalen of je me wilt pakken. een toegankelijke man die ik makkelijk kan aanspreken. Een zeer vriendelijke man die ik kan vertrouwen.
Uiterlijk is voor mij niet het belangrijkste, ik zoek vooral een lieve en warme man waar ik de gezelligheid mee kan op zoeken, waar ik alles aan kwijt kan en die naast wie weet mijn partner ook een echte maat kan zijn!
Een vent die heel gedurfd, dapper en pittig is! Ik wil hem dichtbij om hem te mogen aan raken en sensuele bewegingen voor te maken. De man die ik zoek heeft geen angst om te neuken en alle manieren te pakken om de top van geluk te bereiken. En ik zoek degene die alles zal doen om me geil te laten voelen.
Ik mis een maatje die me steunt, met me lacht, praat en leuke dingen doet. Ik ben niet jaloers ingesteld, heb mezelf gevonden dus hoop jij ook, wil iemand voor langere tijd aan mij zijde. Ware liefde roest niet zeggen ze toch? Nou laten we het uittesten!
Goede relaties worden gevormd met zorg, aandacht & verzorging door mensen die dat ook willen en bereid zijn om hun ego opzij te zetten. Ik ben op zoek naar iemand met een open geest voor het leven, die de betekenis van liefde kent, emotioneel beschikbaar is, met een sterk gevoel voor integriteit, passie
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HotJacuzzi, 50 jaar · Kootwijk
Iemand die graag geniet, nieuwe dingen wil proberen, respectvol is en een dame weet te verwennen.
Milfia, 50 jaar · Den Haag
Ik ben het alleen zijn zat en wil via deze site in contact komen met potente heren die weten hoe zij met een vrouw zoals mij om
AuRevoir, 50 jaar · Tjerkgaast
Een relatie hoeft of kan niet voor jou maar je komt wel seks tekort en wil daar iets aan doen. Op die manier is het voor allebei
Bibliothecaris, 54 jaar · Lelystad
Bij deze indien ik jou interesse gewekt heb hoop ik dat je snel contact opneemt met me.