Ik zoek iemand met gevoel voor humor, iemand die mij aan het lachen krijgt en mij een gelukkig gevoel kan bezorgen. Kortom een echte maatje voor het leven dus!
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen we gaan winkelen of zo?
Ook al plannen om te gaan doen als je niets meer hoeft te doen en je het werken elke dag kan gaan opgeven? Leuk om dan eens te kijken of we samen wat leuke plannen kunnen gaan maken. Ik ga reizen namelijk nog zoveel te zien. En wat staat er dan in jou agenda. Ben je ook zo ruimdenkend en nuchter.
Je bent een dominante man die plezier wil hebben om een ondeugende vrouw als ik te straffen met je pik of speelgoed, als je daar zin in hebt. Hoe dan ook, ik vind het echt heel spannend om je alleen maar de leiding over mij te laten nemen. Ben je ook opgewonden?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Romantica64, 52 jaar · Gaast
Ik stel geen eisen aan je, lekker veel seks hebben samen en genieten van de meest fijne tijd. Dat is het voornaamste en ook waar
MissNanda, 53 jaar · Coevorden
Discreet (hoewel er geen man overboord is als hij er achter komt hoor, meer voor de vorm), hygienisch, fantasierijk, niet
Lindataskertje, 54 jaar · Tiel
Nu ben ik niet echt iemand die veel drinkt. Maar een wijntje op zijn tijd weet ik zeker te waarderen. Ik ben ook alleenstaande.