Jij zit hier toch ook om een vriendin te zoeken? Of ben je meer aan het rond kijken en misschien kom je dan wel een leuke meid tegen? Nou dan hoop ik dat ik die leuke meid ben want ik zal zeker mijn best doen om je te versieren.
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk - maar uiteindelijk gaat het mij om de inhoud en intentie. Weet jij mij tot in mijn kern te raken en aan het lachen te maken? Kun jij me in de ogen kijken en direct weten wat er door me
Een leuke liefdevolle man die niet alleen aan zichzelf denkt maar ook veel over heeft voor een ander. Die het leuk vind om dingen te ondernemen en die ten alle tijden eerlijk is. Hoe je eruit ziet daar hecht ik niet zo heel erg veel waarde aan al zijn er wel grenzen natuurlijk. Ik zoek geen macho type maar gewoon
Een praktische man die een beetje kunstzinnig is. Je waardeert een hoger niveau van denken en hebt zelf een een goede opleiding. Bepaalde verslavingen daar wil je niet vanaf behalve het drinken en rooken dan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Delilah65, 52 jaar · Leusden
Jij houd wel van halfbloedjes en bent gek op lekker eten. Ook jij weet precies wat je wilt en gaat dan gelijk op je doel af. Lief,
JustLiz, 51 jaar · Holsbeek
Ik heb geen heel eisenpakket, als je het hart maar op de goede plek hebt zitten. Het liefst wel een man die eerlijk en open is.
Boeddiste, 52 jaar · Beringen
Als het kan een reislustig persoon. Ik ga namelijk graag op vakantie. Wat ik precies zoek weet ik niet een maatje een vriend
--XxClare, 51 jaar · Baarn
Ik ben hier om bij degene te zijn die me echt gelukkig kan maken. Ik hoop dat er iemand is die bereid is alles voor mij te doen.
Liannn, 50 jaar · Culemborg
Jij moet in zijn voor een lekker avontuurtje met mij!
Positivo, 51 jaar · Houten
Een wereldvent ;-) die mij neemt zoals ik ben en het liefst ook spiritueel is alhoewel dat geen must is wat mij betreft.