Kun jij het leven van mij wat aangenamer en gezelliger maken? Ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw? Dan wacht ik op jou in de hoop dat wij elkaar kunnen vinden via hier.
Jij bent ook een man die van de simpele dingen kan genieten. Bij voorkeur ben jij single, maar dat hoeft niet. Want een vriendschap kan ook opgebouwd worden met een man in een relatie.
Ook al plannen om te gaan doen als je niets meer hoeft te doen en je het werken elke dag kan gaan opgeven? Leuk om dan eens te kijken of we samen wat leuke plannen kunnen gaan maken. Ik ga reizen namelijk nog zoveel te zien. En wat staat er dan in jou agenda. Ben je ook zo ruimdenkend en nuchter.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
WindBabyChar, 50 jaar · Almelo
Denk je dat je in de gelegenheid zou zijn om seks met me te hebben terwijl er een camera is die ons filmt? Ik denk dat ik graag zou
Sandra67, 52 jaar · Kraainem
Jij wil je ook niet binden, maar zoekt wel een vriendin om het nuttige aan het aangename paren. Enkel reacties met foto: jij
NiceRuth, 54 jaar · Epen
Je bent iemand die weet hoe hij een heer moet zijn. en ik verwacht dat je deuren voor me opent. Dat is niet zo moeilijk, toch?
Marieke2210, 52 jaar · Edegem
Ben jij levenslustig en kun je jezelf goed vermaken, als we samen zijn hebben we ook echt alle aandacht voor elkaar! Jij bent
InkieWoman, 53 jaar · Steenwijk
Volgt
Noordoostpolder, 54 jaar · Lelystad
Je weet hoe je met een dame als ik moet omgaan, je houdt niet van oppervlakkige gesprekken maar houdt er meer van om met een lekker