Een praktische man die een beetje kunstzinnig is. Je waardeert een hoger niveau van denken en hebt zelf een een goede opleiding. Bepaalde verslavingen daar wil je niet vanaf behalve het drinken en rooken dan.
Ik laat me een keertje verrassen denk ik. Kan hier wel heel veel gaan neerzetten over waar ik op val en waar ik naar zoek maar misschien is het een keer leuk om gewoon te kijken wat en wie er op me af komen. Wel graag met een foto, plus je zoekt een vrouw voor regelmatig contact en daarnaast maakt het me niet uit
Een leuke man gezocht, die met mij mee wilt naar partijtjes en feestjes. iemand die volop wilt genieten en dat samen met mij wilt doen. Het maakt mij niet heel veel uit hoe je er uit ziet, wat ik veel belangrijker en fijner vind is dat je een leuke persoonlijkheid hebt.