Ik heb gewoon een simpele man nodig die niets ingewikkelds wil en gewoon alles eenvoudig wil houden, hoe kunnen we dit laten werken? We moeten elkaar gewoon goed leren kennen en het rustig aan doen en niet overhaasten, begrijp je wat ik bedoel?
Samen de geilste pret in bed hebben en doen wat we het liefste willen doen met elkaar. Ik kan je wel zeggen dat mijn kutje het echt nodig heeft om goed geneukt te worden en ik ben er zelf ook helemaal klaar voor! Zullen we het gaan doen dan?
Als u mijn profiel heeft gelezen, met name het stukje Over Mij, en mijn profiel spreekt u aan? Dan hoor ik graag spoedig van u! Ik ben een open vrouw met open verwachtingen. Niet is voor mij te gek, dus ik hoop bij velen in de smaak te vallen
Bent net als ik een reislustig type. Leuke ervaringen met elkaar wil delen en misschien wel eens een keer samen op reis te gaan. Wat mij enorm leuk zou lijken om te gaan doen. Gewoon samen genieten en er een leuke tijd van maken