Ik wil iemand ontmoeten die grappig, respectvol, zorgzaam en liefdevol is, een man die weet wat hij met zijn leven doet en die natuurlijk in staat is zijn om lief te hebben.
Ik hoop echt dat wij het beste bij elkaar er uit kunnen halen. Ik doe werkelijk alles voor mijn grote liefde. Ik beloof je nu al dat ik je zeker niet teleur zal stellen. Laten we elke dag onvergetelijk maken voor elkaar. Vanaf nu!
Ik wil op den duur wel weer een serieuze relatie maar je snapt misschien ook wel dat dat nog toekomst muziek is. Ik heb altijd gezegd dat je niet van de ene in de andere relatie moet stappen. Maar dat betekend ook niet dat je dan als een non tot die tijd moet leven. Ik ben dus op zoek naar leuke mannen die mij graag
Heb jij een fijn karakter en ben je ook net zoals ik ruimdenkend. Ben je in voor avondje toneel kijken of lekker op de bank te hangen allemaal prima Het zou mooi meegenomen zijn als jij een verzorgend type bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
FranNkie, 52 jaar · Medemblik
Zullen we elkaar die kans geven, elkaar leren kennen en de mooie eigenschappen van elkaar ontdekken? Dat is pas een fijn begin
Adartistiek, 51 jaar · Oldenzaal
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft.
AnettevdBurght, 51 jaar · Breda
Ik heb een drukke baan maar nu een tijd even een stuk minder. Daarom lijkt het mij nu het goede moment te gaan kijken of ik hier
1965-xAnna, 52 jaar · Hoogezand
Ik ben hier om plezier met je te hebben, en als je genoeg passie hebt voor mij, waar wacht je dan nog op? Laten we deze droom snel
Detessel, 53 jaar · Zuidhorn
open minded zijn, gewoon lekker genieten van het leven overal en nergens