Ik zoek een man die houd van sporten, wie mij een leuke vrouw vind, en misschien samen naar concerten wilt. Ik ben fan van Adele en zou het ook leuk vinden als een man kan koken.
Klaar om een (nieuwe) start te maken. Open en spontaan, eerlijk en rechtuit, warm en attent.. Wel een beetje pit, dus niet ja en amen zeggen op alles wat ik zeg.
Mamie, 52 jaar · Geraardsbergen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Voor jou mag het een paar kilo's meer zijn haha, ik zou in de slagerij moeten gaan werken. In ieder geval hou ik van een beetje fun in het leven altijd serieus zijn gaat ook vervelen,dus ik hoop dat jij daar ook van houd. Voor de rest zien we wel hoe het zal lopen tussen ons bij mij liggen alle opties open.
Jij bent nu net die spontane vent waar ik naar op zoek ben, en je hebt zin in een leuke ontspannen en geheel vrijblijvende date. Stop dan nu met zoeken en stuur mij zo snel mogelijk een mail
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Moedervan2, 51 jaar · Brugge
Theater daar moet je wel echt van houden want naar zo een man ben ik op zoek. Het maakt niet zoveel uit welke theater voorstellingen
Augus49, 52 jaar · Akkrum
Als jij lief leuk en charmant bent zijn dat voor mij de belangrijkste dingen. Iemand die hartelijk is en oprecht. Echt nog
Janette196709, 50 jaar · Turnhout
Ik vraag het jou ook gewoon liever allemaal.
MagicDeb, 50 jaar · Kampen
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd
Ireentje660814, 51 jaar · Dalfsen
Jij bent opzoek naar een spontane lieve vrouw voor een ontmoeting.
JustLiz, 51 jaar · Holsbeek
Ik heb geen heel eisenpakket, als je het hart maar op de goede plek hebt zitten. Het liefst wel een man die eerlijk en open is.