Je moet besluitvaardigheid hebben zodat je zelf kunt bepalen of je me wilt pakken. een toegankelijke man die ik makkelijk kan aanspreken. Een zeer vriendelijke man die ik kan vertrouwen.
Je bent open en eerlijk. Hebt je eigen mening maar probeert het ook uit een ander perspectief te bekijken. Respect is erg belangrijk en je houdt niet van kwade bedoelingen.
Heb jij een fijn karakter en ben je ook net zoals ik ruimdenkend. Ben je in voor avondje toneel kijken of lekker op de bank te hangen allemaal prima Het zou mooi meegenomen zijn als jij een verzorgend type bent.
Je bent een dominante man die plezier wil hebben om een ondeugende vrouw als ik te straffen met je pik of speelgoed, als je daar zin in hebt. Hoe dan ook, ik vind het echt heel spannend om je alleen maar de leiding over mij te laten nemen. Ben je ook opgewonden?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
48enstout, 50 jaar · Bosch en Duin
Je snapt dat ik na een paar jaar geen sex hebben misschien een beetje onzeker ben geworden en neemt me mee in een wereld van sex,
Sjeeeej, 51 jaar · Pieterburen
Echte eisen als het bij een man die heb ik niet behalve dat je een respectvolle man bent die het fijn vind om het samen ook gezellig
Sluismeisjelisa, 50 jaar · IJmuiden
Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw.
Listenlliess, 50 jaar · Diepenveen
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden
Dotje, 51 jaar · Badhoevedorp
Ben je charmant openminded en een beetje KINKY ? stuur mij maar een mail !!!! (triootje)
MissCynthh, 52 jaar · Emmeloord
Ik wil dat je me je tijd geeft. Ik zal ervoor zorgen dat je je tijd niet met me verspilt. Kun je goed voor me zijn? Ga je veel dingen