Jij zou voor mij de beste man kunnen zijn als je met mij zou willen vrijen. Ik heb die behoefte nu eenmaal nodig in mijn leven. Ik heb het nodig om weer eens goed geneukt te worden en ga alleen voor het allerbeste. Hou je al van me?
Samen de geilste pret in bed hebben en doen wat we het liefste willen doen met elkaar. Ik kan je wel zeggen dat mijn kutje het echt nodig heeft om goed geneukt te worden en ik ben er zelf ook helemaal klaar voor! Zullen we het gaan doen dan?
Ook al plannen om te gaan doen als je niets meer hoeft te doen en je het werken elke dag kan gaan opgeven? Leuk om dan eens te kijken of we samen wat leuke plannen kunnen gaan maken. Ik ga reizen namelijk nog zoveel te zien. En wat staat er dan in jou agenda. Ben je ook zo ruimdenkend en nuchter.
Ik laat me een keertje verrassen denk ik. Kan hier wel heel veel gaan neerzetten over waar ik op val en waar ik naar zoek maar misschien is het een keer leuk om gewoon te kijken wat en wie er op me af komen. Wel graag met een foto, plus je zoekt een vrouw voor regelmatig contact en daarnaast maakt het me niet uit