Een man die slim en zelfverzekerd is, betrouwbaar en zal ervoor zorgen dat ik eerlijk ben! Ik wil dat het heel duidelijk is dat we hier op dezelfde golflengte zitten!
Jij bent ook een man die van de simpele dingen kan genieten. Bij voorkeur ben jij single, maar dat hoeft niet. Want een vriendschap kan ook opgebouwd worden met een man in een relatie.
Ook al plannen om te gaan doen als je niets meer hoeft te doen en je het werken elke dag kan gaan opgeven? Leuk om dan eens te kijken of we samen wat leuke plannen kunnen gaan maken. Ik ga reizen namelijk nog zoveel te zien. En wat staat er dan in jou agenda. Ben je ook zo ruimdenkend en nuchter.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Spinster, 54 jaar · Uden
Je houd wel van een aantrekkelijke dame op leeftijd die zich graag uitdagend kleed
Bistelzwolle, 51 jaar · Zwolle
X Dorothea X, 50 jaar · Bedum
Je moet romantisch en lief zijn, ik wil niet dat je verliefd op me wordt. Ik wil gewoon een neukmaatje. Je hoeft me niet geweldig
Ma-llaya, 52 jaar · Enschede
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal
LisaX1965, 53 jaar · Amsterdam
Ben jij ook nog steeds zoekende naar een relatie? Zie ik er goed genoeg uit voor je? Stuur me dan een leuk en lief berichtje!