Een eerlijke man. Dat is alles. Elke vorm , kan ik aan. Het doet me denken, is er iemand zo eerlijk als degene die ik zoek? Ik hoop dat iemand me een bericht stuurt.
Kun jij het leven van mij wat aangenamer en gezelliger maken? Ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw? Dan wacht ik op jou in de hoop dat wij elkaar kunnen vinden via hier.
Wat ik zoek is een man die, net als ik, sportief is en er van houdt om samen dingen te ondernemen. Verder vind ik het belangrijk dat je stabiel, lief, verrassend en zorgzaam bent. Dat je een goed gesprek kunt voeren, er goed uitziet, op z`n tijd een beetje gek bent en uiteraard... over de nodige humor beschikt
Ik wil op den duur wel weer een serieuze relatie maar je snapt misschien ook wel dat dat nog toekomst muziek is. Ik heb altijd gezegd dat je niet van de ene in de andere relatie moet stappen. Maar dat betekend ook niet dat je dan als een non tot die tijd moet leven. Ik ben dus op zoek naar leuke mannen die mij graag