Ik ben op zoek naar een leuke man die er goed uit ziet, nog lekker met de tijd mee gaat en niet saai op de bank zou willen blijven hangen. Ondernemen met een leuke dame is toch het leukste wat er is? Verder moet je natuurlijk lief zijn en echt open staan voor een serieuze relatie. O ja en natuurlijk een hele lieve hond accepteren;)
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Ook op zoek naar iemand die je leven weer op een leuke manier gaat opvullen en invullen. Ik ben namelijk gewoon geen mens om mijn leven lang alleen te zijn. En wat is jou reden?
Ik hou van mannen die lief zijn, je hoeft natuurlijk niet te zoetsappig te zijn maar gewoon liefde kunnen bieden en er op uit willen met mij om de gezelligheid op te zoeken. Mag ik jou leren kennen?
De vrouw van de baas lijkt je wel heel spannend. En ik moet toegeven mij ook. Ik hoop dat je een beetje zin hebt en niet bang ben voor telefoontjes die je liever niet wil horen. Door mijn functie als vrouw van de baas word ik namelijk nogal eens gebeld. Je stoort je daar niet aan en vind het ook niet erg om me zo nu
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LeanneC, 53 jaar · Ruddervoorde
Ik hou van mannen die niet bang zijn om de leiding te nemen. Als single lady sta ik namelijk al sterk in mn schoenen en geef af
MissNanda, 53 jaar · Coevorden
Discreet (hoewel er geen man overboord is als hij er achter komt hoor, meer voor de vorm), hygienisch, fantasierijk, niet
Aaaajajojeje, 54 jaar · Voerendaal
Ik vind het fijn als jij goed in jouw velletje zit en iemand bent die niet bang is om over gevoelens te praten. Of jij dan ouder
Margriet0, 53 jaar · Amersfoort
volgt
Bi Happy, 51 jaar · Rotterdam
spontaan, gezellig, mannen een mooi strak lijf, genieten van het leven
Jolanda52, 53 jaar · Arnhem
Ik zoek iemand die mij waardeert en respecteert zoals ik ben. Die lief is en nog gezellig in het leven staat.