Ik ben op zoek naar een leuke man die er goed uit ziet, nog lekker met de tijd mee gaat en niet saai op de bank zou willen blijven hangen. Ondernemen met een leuke dame is toch het leukste wat er is? Verder moet je natuurlijk lief zijn en echt open staan voor een serieuze relatie. O ja en natuurlijk een hele lieve hond accepteren;)
Klaar om een (nieuwe) start te maken. Open en spontaan, eerlijk en rechtuit, warm en attent.. Wel een beetje pit, dus niet ja en amen zeggen op alles wat ik zeg.
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen we gaan winkelen of zo?
Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen en vrije meningsuiting, ruimte laten voor de twee individuen die we zijn, geen hoogvlieger maar de gewone man die trots is op zijn leven... Ben vooral jezelf!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KinkySyl, 51 jaar · Vianen
Nieuwsgierig? Ik ook naar jou. Wacht niet langer en neem contact met me op!
Slik8, 53 jaar · Ingelmunster
Nou je bent natuurlijk nu helemaal enthousiast geworden na het lezen van mijn verhaaltje en je kan niet wachten tot we lekker
LeyLes, 51 jaar · Domburg
Een man die dol is op een naakt lichaam van een vrouw. Een man die zal genieten tijdens mijn dans. Een man die zich helemaal geil
AlsHetKan, 51 jaar · Mijdrecht
Als je voor een avontuur of uitdaging wil gaan, moet je natuurlijk niet beginnen aan een relatie. Dat is mijn ervaring! Ik
Marvelous, 54 jaar · Rhenen
Jij weet hoe je een vrouw moet behandelen en respecteren. Je bent lief, zorgzaam en vrijgezel. Verder maakt het me niet zo
Keren4-xx9, 50 jaar · Schin op Geul
Het leek me wel spannend om zo in contact te komen met een man die net als ik wel wat spanning kan gebruiken.