Iemand die lactatiespelletjes wilt spelen of lactophilia als fetisj heeft. Of wil je een ANR (adult nursing relation)? Dat kan ook, compleet met luier. Mocht je nu geen ervaring hebben maar je wilt het eens uitproberen omdat je ruimdenkend genoeg bent, dan ben je net zo goed welkom bij mij.
Ik hoop echt dat wij het beste bij elkaar er uit kunnen halen. Ik doe werkelijk alles voor mijn grote liefde. Ik beloof je nu al dat ik je zeker niet teleur zal stellen. Laten we elke dag onvergetelijk maken voor elkaar. Vanaf nu!
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.
Eigenlijk ben ik '' opzoek'' naar een spontane man van ongeveer mijn leeftijd die een beetje het zelfde als ik in het leven staat. Dat we samen kunnen lachen,huilen en leuke dingen doen samen.
Je bent open en eerlijk. Hebt je eigen mening maar probeert het ook uit een ander perspectief te bekijken. Respect is erg belangrijk en je houdt niet van kwade bedoelingen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Noordoostpolder, 54 jaar · Lelystad
Je weet hoe je met een dame als ik moet omgaan, je houdt niet van oppervlakkige gesprekken maar houdt er meer van om met een lekker
Magic XT, 53 jaar · Wildervank
Ik ben op zoek naar een discrete sexrelatie. Ik wil niemand teleurstellen en het moet allemaal dus in het geniep gebeuren.
Raining, 51 jaar · Oostvoorne
Volgt
Lindataskertje, 54 jaar · Tiel
Nu ben ik niet echt iemand die veel drinkt. Maar een wijntje op zijn tijd weet ik zeker te waarderen. Ik ben ook alleenstaande.
Eleny0, 50 jaar · Mielen-Boven-Aalst
Ik ben dol op tijd doorbrengen in bed en het is alweer een tijdje, dus ik moet er ook voor gaan. Laat het gebeuren en doe wat we
Bewustsingle, 53 jaar · Emmeloord
Ik vind het belangrijk dat een man die het initiatief duft te nemen en die niet alles afwacht. Een gezonde dosis humor mag ook