een man te vinden die het lekker vind om mij lekker in mijn kont te neuken. Als je gewoon voor een keer langskomt vind ik best maar het opbouwen van een seksrelatie tussen ons tweeën zie ik ook wel zitten. Ben je serieus en vind je het lekker om een vrouw anaal te neuken, ervaring niet vereist ?
Geen macho types, een beetje stoer mag je absoluut wel zijn. Je bent te vertrouwen, eerlijk en vrijgezel lijkt mij ook wel handig, aangezien ik hier niet zit voor een vluggertje of zoiets.. Verder heb ik geen echte wensenlijst, ik sta open voor een leuk contact of een relatie, dat ligt natuurlijk niet alleen
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me kunt zorgen en het niet erg vindt, werk ik nog steeds met plezier. Dan hoop ik snel van je te horen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Paula Brilliant, 51 jaar · s-Hertogenbosch
Fran19670305, 50 jaar · Buitenpost
Weet ik het wat ik hier moet neerschrijven, ik kan wel met een heel eisen pakket komen voor je maar dan ga ik bij voorbaat al mannen
VeertigPlus6, 51 jaar · Dadizele
Geen eisen, maar wel wensen: Verzorgd, gezellig, hygienisch, romantisch, passievol. Liefst rond de zelfde leeftijd en
BlondBailey, 52 jaar · Zeijerveld
Ik hou van praten of chatten dus begin maar een gesprek en je mag me alles vragen. Je houdt van karaoke zingen, daar kan ik ook
HoentjeNiene, 50 jaar · Castricum
Wie weet gaan wij samen wel een fantastische toekomst tegemoet, maar eerst maar eens aan elkaar wennen en een leuke tijd hebben.
Zinin64, 53 jaar · Schokland
Als je altijd zin hebt ben je bij mij op het juiste adres. Stuur dus snel een berichtje.