Een praktische man die een beetje kunstzinnig is. Je waardeert een hoger niveau van denken en hebt zelf een een goede opleiding. Bepaalde verslavingen daar wil je niet vanaf behalve het drinken en rooken dan.
Kun jij het leven van mij wat aangenamer en gezelliger maken? Ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw? Dan wacht ik op jou in de hoop dat wij elkaar kunnen vinden via hier.
Doenalles, 52 jaar · Drongen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
U bent niet op zoek naar een relatie , maar wel naar een affaire. U houd van experimenteren en bent erg discreet . Het is belangrijk dat u goed voor u zelf zorgt , hygiene is erg belangrijk! .
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kathleen1958, 53 jaar · Kortrijk
Je vindt het niet erg dat ik een beetje onzeker ben, je kan daar wel mee omgaan omdat je weet dat het beter zal gaan elke dag. Ik
Mar007, 50 jaar · Groningen
Ook op zoek naar een leuke relatie. Ik zie vrij veel mannen, en vrouwen ook trouwens, die duidelijk iets zoeken naast een al
Psvgirl, 54 jaar · Schagen
Een te gek leuke man, ik zou zeggen verras me en laat mij maar zien wie jij werkelijk bent.
Grietja, 50 jaar · Scherpenisse
Je bent geil, opgewonden en een tijger in bed. Je zoekt net als ik geen relatie, dus wel de lusten en niet de lasten. Discretie.
Inazkt64, 53 jaar · Brugge
Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje
Joyce187, 52 jaar · Turnhout
Ik wil graag een man vinden die ook gek op seks is en daar werk van wil maken. Dat is voor mij echt een must, want mis de seks echt