Liefst iemand die niet zo verlegen is als ik, iemand die zelfzeker genoeg is in ieder geval. Ik heb niet meteen bijzondere wensen, alleen mannen die zich niet voldoende wassen of iets in die aard mogen meteen rechtsomkeer maken.
Ook op zoek naar iemand die je leven weer op een leuke manier gaat opvullen en invullen. Ik ben namelijk gewoon geen mens om mijn leven lang alleen te zijn. En wat is jou reden?
Eigenlijk ben ik '' opzoek'' naar een spontane man van ongeveer mijn leeftijd die een beetje het zelfde als ik in het leven staat. Dat we samen kunnen lachen,huilen en leuke dingen doen samen.
Voor mijn toekomstige vrienden en vriendinnen, heb ik geen eisen, je bent welkom zoals je bent. Eerlijkheid stel ik wel op prijs. Voor mijn toekomstige... Liefst niet roker en dierenvriend
Venkeltje, 54 jaar · Aalst
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik weet niet of ik je hier tegen ga komen, maar ik hoop dat je mij weer dat verliefde gevoel gaat geven met de vlinders in mijn buik en mijn hartje sneller zal doen slaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Patsy2, 53 jaar · Rotterdam
Volgt.
LadyNuria, 50 jaar · Menen
Ik wil graag mooie, levendige vrienden te hebben. Het zou heerlijk zijn geweest om kaarsen op mijn verjaardagstaart uit
Aukje0, 52 jaar · Emmen
Ik zoek een betrouwbare, lieve en spontane man.
Zara11, 50 jaar · Amstelveen
Als jij die stoute man bent, die mij kan geven wat ik zoek dan hoor ik dat natuurlijk erg graag. Jij bent de man waar ik naar zoek
Kiimmygiirl, 51 jaar · Hardenberg
Ik zoek een man; een netjes verzorgd uiterlijk. Mocht je aan deze omschrijving voldoen en lijkt het jou wel wat met een oudere
Chara, 52 jaar · Beverwijk
gezellige man met humor, die niet claimt, een maatje, respectvol