Liefst iemand die niet zo verlegen is als ik, iemand die zelfzeker genoeg is in ieder geval. Ik heb niet meteen bijzondere wensen, alleen mannen die zich niet voldoende wassen of iets in die aard mogen meteen rechtsomkeer maken.
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.
Heb jij een fijn karakter en ben je ook net zoals ik ruimdenkend. Ben je in voor avondje toneel kijken of lekker op de bank te hangen allemaal prima Het zou mooi meegenomen zijn als jij een verzorgend type bent.
Kun jij het leven van mij wat aangenamer en gezelliger maken? Ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw? Dan wacht ik op jou in de hoop dat wij elkaar kunnen vinden via hier.
Ik zou graag een man willen ontmoeten die net zo kinky en zo geïnteresseerd is in seks, en natuurlijk is heeft het type man waar ik naar op zoek ben een geweldige persoonlijkheid en een grote pik onder zijn broek heeft
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CarpeDiem630, 54 jaar · Haarlem
Dat ik alleen op zoek ben naar seks zou geen probleem moeten zijn, denk ik, ik zie hier genoeg gewillige mannen die ook zonder
Slik8, 53 jaar · Ingelmunster
Nou je bent natuurlijk nu helemaal enthousiast geworden na het lezen van mijn verhaaltje en je kan niet wachten tot we lekker
Tranzanfan, 53 jaar · Middelburg
Je moet gewoon eerlijk tegen me zijn. Ik geeft de voorkeur wel aan mannen de single zijn. Maar is geen pre zolang we beiden niet
Muurbloem6510, 52 jaar · Gorinchem
Je bent een man die zichzelf is en betrouwbaar, die doet wat hij zegt en zegt wat hij doet zonder daar raadselachtig of mysterieus
Joke6, 52 jaar · Zwolle
volgt
Hmmgeile Meid, 51 jaar · Heerenveen
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten.