Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.
Hou jij er ook zo van om met een lekker wijntje, samen voor de open haard te zitten! En hoe warmer het in de kamer word, hoe minder kledingstukken we dan samen aan hebben! En dan opeens naakt voor de haard zitten! Ben jij er ook naar op zoek dat je wat meer intiem kan zijn, mail me.
Mamie, 52 jaar · Geraardsbergen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Voor jou mag het een paar kilo's meer zijn haha, ik zou in de slagerij moeten gaan werken. In ieder geval hou ik van een beetje fun in het leven altijd serieus zijn gaat ook vervelen,dus ik hoop dat jij daar ook van houd. Voor de rest zien we wel hoe het zal lopen tussen ons bij mij liggen alle opties open.
Kan jij deze ondeugende vrouw een beetje temmen? Als ik eenmaal bezig ben dan ben ik niet meer te stoppen. Dus maak je borst maar nat! Ik zoek een leuke man met een sexy lijf en een heel lekkere pik en een tong die weet hoe je die moet gebruiken. Spreekt dit je aan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JongOma, 53 jaar · Bergen op Zoom
discreet afspreken?
Romantica64, 52 jaar · Gaast
Ik stel geen eisen aan je, lekker veel seks hebben samen en genieten van de meest fijne tijd. Dat is het voornaamste en ook waar
XxJudith0, 50 jaar · Aarsele
Ben jij de man die me goed laat voelen en die er voor me is. Een vriendschap is alles voor me en daar wil ik graag aan werken. Alles
Saraanja, 53 jaar · Winksele
Je bent een lekkere geile knuffelbeer, een man met een heerlijk karakter waar ik ook mee kan kletsen. Want alleen seks zonder
Sisi66, 51 jaar · Almelo
ik zoek en lief man van leker dings doe samen
Plezantemadam, 52 jaar · Geel
Daarom hoop ik dat jij niet die prins op het witte paard bent, maar wel die lieve, aardige, humoristische, intelligente,