Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen maar spannend. Van mij hoef je niet direct ervaren te zijn want samen kunnen wij op dat terrein ook onze ontdekkingen doen.
Hey, ik zoek een leuk stel, ik ben zelf bi, heb een lat relatie maar helaas loopt die momenteel niet echt lekker. Nu zou ik wel heel erg graag eens iets ondernemen met een leuk stel. Maar ook vrouwen en mannen alleen mogen reageren hoor, want wie weet hebben we een leuke klik toch?!
Uiterlijk is voor mij niet het belangrijkste, ik zoek vooral een lieve en warme man waar ik de gezelligheid mee kan op zoeken, waar ik alles aan kwijt kan en die naast wie weet mijn partner ook een echte maat kan zijn!
Ik zou graag een man willen ontmoeten die net zo kinky en zo geïnteresseerd is in seks, en natuurlijk is heeft het type man waar ik naar op zoek ben een geweldige persoonlijkheid en een grote pik onder zijn broek heeft
Je bent open en eerlijk. Hebt je eigen mening maar probeert het ook uit een ander perspectief te bekijken. Respect is erg belangrijk en je houdt niet van kwade bedoelingen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
FranNkie, 52 jaar · Medemblik
Zullen we elkaar die kans geven, elkaar leren kennen en de mooie eigenschappen van elkaar ontdekken? Dat is pas een fijn begin
KiWi, 54 jaar · Sneek
Ben op zoek naar een (flirt) maatje. Herken jij jezelf in mij of ben je nieuwsgierig en wil je meer weten? Stuur me dan een berichtje.
Leanore, 53 jaar · Drachten
Ik hoop hier een leuke man te ontmoeten, die ten eerste mij seksueel kan bevredigen, Die net als mij liefde en romantiek zoekt
Landleven621106, 54 jaar · Aarschot
Een man die openstaat voor meer.
1stRegina, 52 jaar · Amstelveen
Ik wil gewoon meer plezier in mijn leven en daar heb ik mij gewoon een vriend voor nodig. Ik hoop dat jij dat bent! Ik sta te popelen
YoYoLan, 50 jaar · Heist-op-den-Berg
Ik zoek iemand met ongeveer dezelfde eigenschappen als ik, iemand waarmee ik van alles kan delen.