Ik ben op zoek naar een man , die mijn body wil zijn. . Die tenminste MBO /HBO geschoold is .Iem. die niet narrowmindend is. Waarmee ik op niveau kan communiceren en waarmee ik quality time kan doorbrengen Ben je de gentlemen die zich aangesproken voelt ? Neem dan kontakt op met mij . Ik zal zeker reageren als jouw profiel is voorzien van een foto.
Ook al plannen om te gaan doen als je niets meer hoeft te doen en je het werken elke dag kan gaan opgeven? Leuk om dan eens te kijken of we samen wat leuke plannen kunnen gaan maken. Ik ga reizen namelijk nog zoveel te zien. En wat staat er dan in jou agenda. Ben je ook zo ruimdenkend en nuchter.
Hey, ik zoek een leuk stel, ik ben zelf bi, heb een lat relatie maar helaas loopt die momenteel niet echt lekker. Nu zou ik wel heel erg graag eens iets ondernemen met een leuk stel. Maar ook vrouwen en mannen alleen mogen reageren hoor, want wie weet hebben we een leuke klik toch?!
Wie weet heb je wel dezelfde dingen wat je leuk vind en zo bekijken we hoe we een begin gaan maken, is toch erg mooi. Het leven bestaat nou eenmaal er niet uit om de hele dagen alleen te zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LARUBY, 51 jaar · Bommershoven
Durf jij het met mij aan? Neem dan zeker even contact!
Ongeloof, 50 jaar · Ieper
Een echt genieter op seksueel vlak
ProudLinda, 54 jaar · Hoofddorp
Je moet aardig zijn, heel makkelijk zijn in de omgang en altijd iets leuks willen doen. Maak me gelukkig en laat me weer lachen,
Marjon65, 52 jaar · Bitgum
Heb jij een relatie of juist niet? En zou je een gezellig gesprek willen dan ben je van harte welkom! Zie graag je berichtje
Wieweet46, 54 jaar · Schoonebeek
Ik zoek vriendschap met leuke, spannende en ruimdenkende mensen zonder problemen waar ik alleen, of samen met mijn man leuke
Detessel, 53 jaar · Zuidhorn
open minded zijn, gewoon lekker genieten van het leven overal en nergens