Spontane ervaren man, bij voorkeur van minimaal 45 jaar zodat ik niet het gevoel heb dat ik je moeder ben. Je houdt net als ik van gezelligheid en bent avontuurlijk ingesteld.
Jij bent nu net die spontane vent waar ik naar op zoek ben, en je hebt zin in een leuke ontspannen en geheel vrijblijvende date. Stop dan nu met zoeken en stuur mij zo snel mogelijk een mail
Eigenlijk ben ik '' opzoek'' naar een spontane man van ongeveer mijn leeftijd die een beetje het zelfde als ik in het leven staat. Dat we samen kunnen lachen,huilen en leuke dingen doen samen.
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Aleida196701, 50 jaar · Antwerpen
Je vind het niet erg dat ik in onze evt relatie wel eens een beetje TE druk kan zijn met geld verdienen end at we daardoor niet
GewoonTara, 54 jaar · Almere Buiten
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt.
CaroL2009, 51 jaar · Zeegse
Ik heb één simpele regel geen jongens die er nog niet klaar voor zijn. Ik wil een man en geen broekie waar ik
GingerGina, 50 jaar · Assebroek
Een verzorgde man
DiilaXnaX, 50 jaar · Genemuiden
Ben je al een tijdje alleen en wil je dat veranderen, ben je op zoek naar een vrouw die haar hart op de juiste plek heeft en die
67nielle, 50 jaar · Haelen
Ik hoop dat je me hier vandaag een bericht gaat sturen. Ik beloof je dat we goed voor elkaar zullen zijn. Ik wacht hier gewoon