Je bent een man die wel weet wat hij wil. Je hebt ook een doel hier, liefst dus een vaste relatie scoren want alleen zijn is niets voor jou. Als jij er zo over denkt dan denk ik dat wij wel eens de beste maatjes kunnen worden hoor!
Voor mij is het nu tijd om lekker te genieten, van mijn vrije leven, maar ook van mijn lichaam. Maar ik wil me wel lekker laten verwennen door een heerlijke man. Die niet zo zeer op zoek is naar een vaste relatie, maar wel seksueel kan genieten zonder gebonden te moeten zijn. Als u zich kan vinden in mijn omschrijving,
Ik hou van mannen die lief zijn, je hoeft natuurlijk niet te zoetsappig te zijn maar gewoon liefde kunnen bieden en er op uit willen met mij om de gezelligheid op te zoeken. Mag ik jou leren kennen?
Ik wil op den duur wel weer een serieuze relatie maar je snapt misschien ook wel dat dat nog toekomst muziek is. Ik heb altijd gezegd dat je niet van de ene in de andere relatie moet stappen. Maar dat betekend ook niet dat je dan als een non tot die tijd moet leven. Ik ben dus op zoek naar leuke mannen die mij graag
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bloemhaar, 50 jaar · Papekop
Jij wil ook maar al te graag dat verliefde gevoel weer eens hebben. Die kriebels en vlinders die wild vladderen en waar maar
Magwil, 50 jaar · Deventer
volgt
Grietja, 50 jaar · Scherpenisse
Je bent geil, opgewonden en een tijger in bed. Je zoekt net als ik geen relatie, dus wel de lusten en niet de lasten. Discretie.
Avondm3ns, 53 jaar · Meppel
Een spontane man, gezellig maar die ook van een rustige avond houd, die een stukje romantiek in zich heeft en die het fijn vind
Positivo, 51 jaar · Houten
Een wereldvent ;-) die mij neemt zoals ik ben en het liefst ook spiritueel is alhoewel dat geen must is wat mij betreft.