Je moet niet beaald iets hebben, ik hou van grote lullen maar ja opnieuw, wie niet ? als je een normale hebt is dat geen enkel probleem! als jij me kan laten schreeuwen zitten we helemaal goed! Kom me dus pakken!
Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen en vrije meningsuiting, ruimte laten voor de twee individuen die we zijn, geen hoogvlieger maar de gewone man die trots is op zijn leven... Ben vooral jezelf!
Uiterlijk is voor mij niet het belangrijkste, ik zoek vooral een lieve en warme man waar ik de gezelligheid mee kan op zoeken, waar ik alles aan kwijt kan en die naast wie weet mijn partner ook een echte maat kan zijn!
Ik zou graag een man willen ontmoeten die net zo kinky en zo geïnteresseerd is in seks, en natuurlijk is heeft het type man waar ik naar op zoek ben een geweldige persoonlijkheid en een grote pik onder zijn broek heeft