Wat ik zoek in een man is eigenlijk heel makkelijk, ik vind een man die mij aan het lachen kan krijgen erg aantrekkelijk. Je bent lief, zorgzaam en een tikkeltje ondeugend ;) ;), want ook op intiem vlak moeten wij elkaar toch goed kunnen vermaken.
Een vent die heel gedurfd, dapper en pittig is! Ik wil hem dichtbij om hem te mogen aan raken en sensuele bewegingen voor te maken. De man die ik zoek heeft geen angst om te neuken en alle manieren te pakken om de top van geluk te bereiken. En ik zoek degene die alles zal doen om me geil te laten voelen.
Goede relaties worden gevormd met zorg, aandacht & verzorging door mensen die dat ook willen en bereid zijn om hun ego opzij te zetten. Ik ben op zoek naar iemand met een open geest voor het leven, die de betekenis van liefde kent, emotioneel beschikbaar is, met een sterk gevoel voor integriteit, passie
Ook al plannen om te gaan doen als je niets meer hoeft te doen en je het werken elke dag kan gaan opgeven? Leuk om dan eens te kijken of we samen wat leuke plannen kunnen gaan maken. Ik ga reizen namelijk nog zoveel te zien. En wat staat er dan in jou agenda. Ben je ook zo ruimdenkend en nuchter.
Kan jij deze ondeugende vrouw een beetje temmen? Als ik eenmaal bezig ben dan ben ik niet meer te stoppen. Dus maak je borst maar nat! Ik zoek een leuke man met een sexy lijf en een heel lekkere pik en een tong die weet hoe je die moet gebruiken. Spreekt dit je aan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Daisyhh, 54 jaar · Baarle-Nassau
Je bent een leuke, liefdevolle man die van rijpe vrouwen houdt in plaats van die jongere meiden hier op de site. Je moet wel
Avondm3ns, 53 jaar · Meppel
Een spontane man, gezellig maar die ook van een rustige avond houd, die een stukje romantiek in zich heeft en die het fijn vind
LadyNuria, 50 jaar · Menen
Ik wil graag mooie, levendige vrienden te hebben. Het zou heerlijk zijn geweest om kaarsen op mijn verjaardagstaart uit
Mdeyylyn, 54 jaar · Best
Ik heb een man in mijn leven nodig die mijn leven een beetje helder maakt. Waarom? Omdat ik het vreselijk vind om alleen te zijn,
Jenns1, 53 jaar · Kerniel
Iemand zoals jij die mijn vriend wil zijn heeft mijn voorkeur. Wees gewoon eerlijk en oprecht tegen me. En misschien kunnen
CarolaT, 53 jaar · Amstelveen
Iemand die zich graag bij andere aansluit en weet hoe plezier te maken. Geen saaie vent die maar voor zich zit uit te staren.