Heb jij een fijn karakter en ben je ook net zoals ik ruimdenkend. Ben je in voor avondje toneel kijken of lekker op de bank te hangen allemaal prima Het zou mooi meegenomen zijn als jij een verzorgend type bent.
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk - maar uiteindelijk gaat het mij om de inhoud en intentie. Weet jij mij tot in mijn kern te raken en aan het lachen te maken? Kun jij me in de ogen kijken en direct weten wat er door me
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen we gaan winkelen of zo?
Ik zou t leuk vinden weer iemand tegen te komen met wie je " die speciale klik " hebt, lekker verliefd te worden,af en toe samen wat leuks ondernemen en weer iets moois op te bouwen. Eerlijkheid en respect vind ik heel belangrijk. Ben jij een vlot type , eerlijk , open en positief ingesteld, reageer
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Krulleboll, 51 jaar · Rijswijk
Een man die geen vaste relatie wil, alleen vriendschap om leuke dingen samen te doen.
BrandsenS, 53 jaar · Gijzelbrechtegem
Ben jij een beetje outgoing, een man die graag buiten is en dingen onderneemt. Jij zit niet bij de pakken neer en vindt het leuk
Mia4Men, 53 jaar · Oeren
Wil je een andere keer uitgaan en een koffie pakken samen. leuke gesprekken voeren. We kunnen iets bedenken om nu te doen.
Coravdbaars, 54 jaar · Delfgauw
Jij bent een man die bekend staat als gezelligheidsmens met een bourgondische inslag. Je vindt het leuk om op een terrasje
Volvreugde, 54 jaar · Heerenveen
Mensen met humor, die mij laten lachen vind ik heerlijk!
Mjaennudan, 51 jaar · Doesburg
Je wilt ook niet echt gevonden worden, Maar je laat het allemaal een beetje op je af komen. Dat is denk ik dan zo het beste?