Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
Je bent een dominante man die plezier wil hebben om een ondeugende vrouw als ik te straffen met je pik of speelgoed, als je daar zin in hebt. Hoe dan ook, ik vind het echt heel spannend om je alleen maar de leiding over mij te laten nemen. Ben je ook opgewonden?
Ook al plannen om te gaan doen als je niets meer hoeft te doen en je het werken elke dag kan gaan opgeven? Leuk om dan eens te kijken of we samen wat leuke plannen kunnen gaan maken. Ik ga reizen namelijk nog zoveel te zien. En wat staat er dan in jou agenda. Ben je ook zo ruimdenkend en nuchter.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Valeeyriia, 50 jaar · Almelo
Ben je leuk? Lief en hou je ook van een sociaal leven? Ik hou niet van een man die altijd te laat is of veel klaagt. We moeten positief
IngedeV, 53 jaar · Schaffen
U bent niet iemand die de hele dag alleen maar op de zetel hangt, een keer is niet erg. Maar er moet wel een beetje actie in u inzitten.
BedBabe1922, 53 jaar · Werkhoven
Ik geef de voorkeur aan iemand die seksueel open is, in ieder geval om dingen te proberen, en die is bereid om zonder verplichtingen
AstridH1967, 50 jaar · Franeker
Een evenwichtige, rustige en attente man. Die niet op zoek is naar een kortstondig avontuurtje maar ook niet meteen met zijn
Gekkestien, 51 jaar · Aarschot
Je doet wel een beetje moeite voor een vrouw. Je weet wat werken in wisseldiensten is, of hebt er begrip voor. Je weet te verrassen