Ik hou ervan om een stoute vrouw te zijn die graag een beetje ondeugend plezier heeft met een ondeugende man, die ervoor zorgt dat ik me goed kan voelen en goed kan doen! Oh, ik hou er zo van om een ??man te plezieren die er goed uitziet en ik zie er hier veel!
Een leuke man gezocht, die met mij mee wilt naar partijtjes en feestjes. iemand die volop wilt genieten en dat samen met mij wilt doen. Het maakt mij niet heel veel uit hoe je er uit ziet, wat ik veel belangrijker en fijner vind is dat je een leuke persoonlijkheid hebt.
Jij bent ook een man die van de simpele dingen kan genieten. Bij voorkeur ben jij single, maar dat hoeft niet. Want een vriendschap kan ook opgebouwd worden met een man in een relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
1stRegina, 52 jaar · Amstelveen
Ik wil gewoon meer plezier in mijn leven en daar heb ik mij gewoon een vriend voor nodig. Ik hoop dat jij dat bent! Ik sta te popelen
Gaandeweg, 54 jaar · Fleringen
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar
Langsdekust, 50 jaar · Vlissingen
Je bent ook echt graag buiten, rustig sociaal en houd van de zee en het strand en ook evt lange wandelingen?