Ben je op zoek naar een lief, tevreden mens? Zoek dan niet verder en laten wij van start gaan met een mooi vriendschap. Geef jij het leven ook een kans?
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Voor jou mag het een paar kilo's meer zijn haha, ik zou in de slagerij moeten gaan werken. In ieder geval hou ik van een beetje fun in het leven altijd serieus zijn gaat ook vervelen,dus ik hoop dat jij daar ook van houd. Voor de rest zien we wel hoe het zal lopen tussen ons bij mij liggen alle opties open.
Kun jij het leven van mij wat aangenamer en gezelliger maken? Ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw? Dan wacht ik op jou in de hoop dat wij elkaar kunnen vinden via hier.
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LeyLes, 51 jaar · Domburg
Een man die dol is op een naakt lichaam van een vrouw. Een man die zal genieten tijdens mijn dans. Een man die zich helemaal geil
Sophiesex, 51 jaar · Goes
Een man die openstaat voor nieuwe dingen op sex gebied. Je hoeft niet vrijgezel te zijn hoor voor me, als je het maar heerlijk
MiriaM23xx, 51 jaar · Overberg
Je vindt het niet erg om wat klusjes te doen en me gezelschap te houden, op zijn minst toch tijdens het avondeten. Je bent aardig
Geluksvogeltje, 50 jaar · IJsselstein
Een leuke gezellige genietende man
Ilene, 53 jaar · Buren
Kort samen gevat? discreet!
Bloemhaar, 50 jaar · Papekop
Jij wil ook maar al te graag dat verliefde gevoel weer eens hebben. Die kriebels en vlinders die wild vladderen en waar maar