Niet te oud, Niet te jong. Flexibel. Leuke baan. Geen one night stand type. Casual. Begripvol. Ondersteunend. Aanvullend. Houd van eten buiten de deur. En komt niet dagelijks bij de fastfood. Opleiding klaar en eigen vervoer. En als je aan een van deze dingen niet voldoet dan is het ook geen ramp.
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me kunt zorgen en het niet erg vindt, werk ik nog steeds met plezier. Dan hoop ik snel van je te horen.
Bij voorkeur woon je een beetje in mijn buurt, ik heb zelf geen auto, of je moet bereid zijn de afstand te overbruggen. Je staat open om in eerste instantie een vriendschap op te bouwen. je bent leuk, entertainend, vlot, attent en lief.
Kan jij deze ondeugende vrouw een beetje temmen? Als ik eenmaal bezig ben dan ben ik niet meer te stoppen. Dus maak je borst maar nat! Ik zoek een leuke man met een sexy lijf en een heel lekkere pik en een tong die weet hoe je die moet gebruiken. Spreekt dit je aan?