Ik hoop dat je iemand bent die zich makkelijk kan uiten en open is zodat we gauw een beeld van elkaar kunnen vormen en dan hoop ik dat we snel kunnen afspreken en wat leuks kunnen gaan doen.
Als u mijn profiel heeft gelezen, met name het stukje Over Mij, en mijn profiel spreekt u aan? Dan hoor ik graag spoedig van u! Ik ben een open vrouw met open verwachtingen. Niet is voor mij te gek, dus ik hoop bij velen in de smaak te vallen
Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen en vrije meningsuiting, ruimte laten voor de twee individuen die we zijn, geen hoogvlieger maar de gewone man die trots is op zijn leven... Ben vooral jezelf!
Ik ben helemaal in voor een one night stand, het leven is kort. Ervaar wat ik je kan bieden. Als je bij me in de buurt bent, bel me dan. Ik bijt niet ;)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hatt11e, 50 jaar · Hoevenen
Ben jij een geile man? Ik wil dat je stout bent met mij. Ik ben er zeker van dat wij het samen wel de moeite waard kunnen laten zijn.
Nele4single, 53 jaar · Ardooie
Volgt
Wannaspankyou, 53 jaar · Zwartemeer
Jij houd er van om billenkoek te krijgen en je kan een erg goede onderdaan zijn. Ook moet je het niet erg vinden als mijn man er
Vogeltje1965, 52 jaar · Haulerwijk
Je bent aan het zoeken naar die beroemde lust zonder al die last? Niet verder zoeken koekoek hier ben ik!!
Heidy , 50 jaar · Veenoord
ik ben ne super geile lieve vrouw dat heel graag sex hebben wil met mannen en met vrouwen
Bend Too You, 51 jaar · Heerde
Ik had je in een andere situatie graag willen ontmoeten, zou kunnen zijn en volwassener (meer) handelen, mezelf onthullen