Het belangrijkste is dat jij vrijgezel moet zijn en heel erg lief voor mij moet zijn. Graag zou ik van jou willen weten hoe jij de toekomst voor je ziet en waar jij over 5 jaar denkt te zijn.
Uiterlijk is voor mij niet het belangrijkste, ik zoek vooral een lieve en warme man waar ik de gezelligheid mee kan op zoeken, waar ik alles aan kwijt kan en die naast wie weet mijn partner ook een echte maat kan zijn!
Hou jij er ook zo van om met een lekker wijntje, samen voor de open haard te zitten! En hoe warmer het in de kamer word, hoe minder kledingstukken we dan samen aan hebben! En dan opeens naakt voor de haard zitten! Ben jij er ook naar op zoek dat je wat meer intiem kan zijn, mail me.
Ik ben niet op zoek naar die prins op dat paard je mag van mij part een ezel rijden haha als je maar vlot spontaan en eerlijk ben oprecht en een beetje respect zou ik ook fijn vinden.
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen we gaan winkelen of zo?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Whysoseri631013, 53 jaar · Hendrik-Ido-Ambacht
Ook zo'n zin om er lekker op uit te gaan? Heerlijk te genieten van wat het leven te bieden heeft en wie weet wat wij elkaar te bieden
Soesje1812, 52 jaar · Alkmaar
Volgt
Snuitje , 52 jaar · Waalwijk
een stel voor leuke lekkere avondjes en wie weet wat nog meer hmm
NiceMea, 53 jaar · Meppel
Op de eerste plaats niet schrikken van wat ik net heb geschreven. Ik wou jou alleen wat inside geven in wat mij hier gebracht
A-Liiyah , 51 jaar · s-Gravenhage
Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon
A-lma , 53 jaar · Cornwerd
Ik hou van de manier waarop je naar me kijkt terwijl je mijn naam zegt. De smeekbede in je ogen leidt er altijd toe dat ik je lippen