Eigenlijk ben ik '' opzoek'' naar een spontane man van ongeveer mijn leeftijd die een beetje het zelfde als ik in het leven staat. Dat we samen kunnen lachen,huilen en leuke dingen doen samen.
Ik hoop echt dat wij het beste bij elkaar er uit kunnen halen. Ik doe werkelijk alles voor mijn grote liefde. Ik beloof je nu al dat ik je zeker niet teleur zal stellen. Laten we elke dag onvergetelijk maken voor elkaar. Vanaf nu!
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me kunt zorgen en het niet erg vindt, werk ik nog steeds met plezier. Dan hoop ik snel van je te horen.
Kun jij het leven van mij wat aangenamer en gezelliger maken? Ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw? Dan wacht ik op jou in de hoop dat wij elkaar kunnen vinden via hier.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Daisyhh, 54 jaar · Baarle-Nassau
Je bent een leuke, liefdevolle man die van rijpe vrouwen houdt in plaats van die jongere meiden hier op de site. Je moet wel
Jssiecca, 50 jaar · Almere
Als je vrolijk, ridderlijk maar avontuurlijk bent. Als je weet hoe je een liefde kunt waarderen en ervoor kunt vechten. Als
Anita Lesb, 51 jaar · Tilburg
leuke gezette vrouw kids geen bezwaar
GewoonTara, 54 jaar · Almere Buiten
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt.
Weekendweg, 50 jaar · Geel
Je weet nog steeds hoe je een vrouw moet verleiden tot een romantisch diner bij kaarslicht. Om haar vervolgens ten dans te
65 Alli, 52 jaar · Amstelhoek
Als je denkt dat ik goed genoeg voor je zal zijn, dan moet je me dat gewoon laten weten. Ik zal je een goed gevoel geven als we samen