Ook op zoek naar iemand die je leven weer op een leuke manier gaat opvullen en invullen. Ik ben namelijk gewoon geen mens om mijn leven lang alleen te zijn. En wat is jou reden?
Ik mis een maatje die me steunt, met me lacht, praat en leuke dingen doet. Ik ben niet jaloers ingesteld, heb mezelf gevonden dus hoop jij ook, wil iemand voor langere tijd aan mij zijde. Ware liefde roest niet zeggen ze toch? Nou laten we het uittesten!
Ik ben niet op zoek naar die prins op dat paard je mag van mij part een ezel rijden haha als je maar vlot spontaan en eerlijk ben oprecht en een beetje respect zou ik ook fijn vinden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hmmgeile Meid, 51 jaar · Heerenveen
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten.
X Roryy, 52 jaar · Hoogvliet Rotterdam
Ik heb aan je gedacht en zal dat altijd doen. Ik wou dat ik precies wist wanneer je zou komen. Ik wou dat ik precies wist wie jij
Woushii1967, 50 jaar · Groningen
Ben jij iemand die het alleen zijn ook niet leuk vind en daarom via deze weg op zoek is naar iemand om gezellig samen mee te kunnen
Delilah65, 52 jaar · Leusden
Jij houd wel van halfbloedjes en bent gek op lekker eten. Ook jij weet precies wat je wilt en gaat dan gelijk op je doel af. Lief,
Frankie1000, 50 jaar · Franeker
Je wilt voor mij gaan en ik wil voor jou gaan, en wij zorgen er samen voor dat dit gaat gebeuren. Samen uitgaan voor een diner
Sefien, 51 jaar · Genderen
Je bent iemand die open staat voor ideeën van anderen ,en zelf ook vol leuke ideeën zit! Je bent single en je verleden