Ik wil iemand die geweldig is en ook op zoek is naar een vriendin. Het heeft geen zin als ik de enige ben die een relatie wil hebben. Dus laten we praten en kijken of we bij elkaar passen, dan kunnen we het proberen.
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.
Je bent een geduldig en rustig persoon, je houdt niet van een hele avond op de zetel door te brengen maar hebt ook graag wat actie in je leven. Je bent vrijgezel maar kinderen zijn zeker welkom.
Mamie, 52 jaar · Geraardsbergen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Voor jou mag het een paar kilo's meer zijn haha, ik zou in de slagerij moeten gaan werken. In ieder geval hou ik van een beetje fun in het leven altijd serieus zijn gaat ook vervelen,dus ik hoop dat jij daar ook van houd. Voor de rest zien we wel hoe het zal lopen tussen ons bij mij liggen alle opties open.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Openbook, 53 jaar · Hechtel
Kan je een mooie rijpe vrouw in bed aan? Ik weet van mezelf dat het keer op keer een heerlijke verrassing gaat worden. Ben jij
Funmaker6605, 51 jaar · Leeuwarden
Je vind bondage spannend of wilt dat een keer proberen, het is geen must. Je zoekt seks.
ClemmmD, 50 jaar · Oppenhuizen
Ik zou graag een lieve man willen vinden die er voor mij is en waarmee ik kan genieten .Dat is een heerlijk uitgangspunt voor
NeukMama, 54 jaar · Rotterdam
Volgt
Jenns1, 53 jaar · Kerniel
Iemand zoals jij die mijn vriend wil zijn heeft mijn voorkeur. Wees gewoon eerlijk en oprecht tegen me. En misschien kunnen