Eigenlijk ben ik '' opzoek'' naar een spontane man van ongeveer mijn leeftijd die een beetje het zelfde als ik in het leven staat. Dat we samen kunnen lachen,huilen en leuke dingen doen samen.
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.
Mamie, 52 jaar · Geraardsbergen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Voor jou mag het een paar kilo's meer zijn haha, ik zou in de slagerij moeten gaan werken. In ieder geval hou ik van een beetje fun in het leven altijd serieus zijn gaat ook vervelen,dus ik hoop dat jij daar ook van houd. Voor de rest zien we wel hoe het zal lopen tussen ons bij mij liggen alle opties open.
Een vent die heel gedurfd, dapper en pittig is! Ik wil hem dichtbij om hem te mogen aan raken en sensuele bewegingen voor te maken. De man die ik zoek heeft geen angst om te neuken en alle manieren te pakken om de top van geluk te bereiken. En ik zoek degene die alles zal doen om me geil te laten voelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lenaatje, 54 jaar · Hilversum
Eerlijk en oprecht, optimistische levensvisie, houdt van gezelligheid, verder mag je me alles vertellen waarom jij degene
Debbiedebra, 51 jaar · Hoogeveen
Je bent wel een beetje een bourgondiër, en houd van een hapje en een drankje. Kijken naar de ondergaande zon en samen
Sub Miranda, 54 jaar · Nijmegen
Volgt
PookyX-, 50 jaar · Hoboken
Ik wil een leuke man ontmoeten die tijd wil doorbrengen met deze 50-jarige vrouw. Hij heeft een goed gevoel voor humor en maakt
LoveAmiya , 52 jaar · Baarle-Hertog
Ik heb geen probleem iemand achter te laten die mij niet waardeert. Ik begrijp dat mensen veranderen, ik zal er voor je zijn
Badassie, 50 jaar · Zevenaar
Een levensgenieter zoals ik, lekker babbelen met familie, ouder herinneringen op halen, dagjes weg en je moet wat initiatief