Gewoon lekker gezellig zijn, dat met mij willen zijn en lief zijn zodat jij mij de vlinders kan geven waar ik naar verlang. Verder jezelf zijn, open staan voor een leuke relatie en een fijne tijd samen.
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen we gaan winkelen of zo?
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Een vent die heel gedurfd, dapper en pittig is! Ik wil hem dichtbij om hem te mogen aan raken en sensuele bewegingen voor te maken. De man die ik zoek heeft geen angst om te neuken en alle manieren te pakken om de top van geluk te bereiken. En ik zoek degene die alles zal doen om me geil te laten voelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Slik8, 53 jaar · Ingelmunster
Nou je bent natuurlijk nu helemaal enthousiast geworden na het lezen van mijn verhaaltje en je kan niet wachten tot we lekker
LifesShare, 51 jaar · s-Gravenhage
Ik vind het echt leuk als mannen reageren met een warm innerlijk. Iemand die heel sensueel is, maar zeker niet iemand die te
Bezige Bij65, 52 jaar · Oosteind
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers.
Germaine060263, 54 jaar · Beringen
Ik heb geen bepaalde type voor ogen, zolang ik maar met jou kan lachen en dat jij positiviteit uitstraalt. Ik hoop dat het een
Fayeeh, 54 jaar · Amsterdam
Ik ontmoet graag een vriendelijke, intelligente man om een ??goede lach of een gesprek mee te hebben. Ik geloof dat een mooie
MagicDeb, 50 jaar · Kampen
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd