Ik hou van volwassen mannen en dat heeft niets met leeftijd te maken, puur met hoe jij je eigen gedraagt. Niet op zoek naar iemand die hele avonden in de kroeg wilt hangen maar juist gezellige avonden met z'n tweetjes wilt organiseren.
Uiterlijk is voor mij niet het belangrijkste, ik zoek vooral een lieve en warme man waar ik de gezelligheid mee kan op zoeken, waar ik alles aan kwijt kan en die naast wie weet mijn partner ook een echte maat kan zijn!
Doenalles, 52 jaar · Drongen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
U bent niet op zoek naar een relatie , maar wel naar een affaire. U houd van experimenteren en bent erg discreet . Het is belangrijk dat u goed voor u zelf zorgt , hygiene is erg belangrijk! .
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.