Je houdt van allerlei soorten seks en vindt het geen probleem om me mee te nemen naar een parenclub en me daar ook van andere mannen te laten genieten. Er zijn daar tenslotte ook extra vrouwen voor jou ;-)
Klaar om een (nieuwe) start te maken. Open en spontaan, eerlijk en rechtuit, warm en attent.. Wel een beetje pit, dus niet ja en amen zeggen op alles wat ik zeg.
Doenalles, 52 jaar · Drongen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
U bent niet op zoek naar een relatie , maar wel naar een affaire. U houd van experimenteren en bent erg discreet . Het is belangrijk dat u goed voor u zelf zorgt , hygiene is erg belangrijk! .
Uiterlijk is voor mij niet het belangrijkste, ik zoek vooral een lieve en warme man waar ik de gezelligheid mee kan op zoeken, waar ik alles aan kwijt kan en die naast wie weet mijn partner ook een echte maat kan zijn!
Je bent een dominante man die plezier wil hebben om een ondeugende vrouw als ik te straffen met je pik of speelgoed, als je daar zin in hebt. Hoe dan ook, ik vind het echt heel spannend om je alleen maar de leiding over mij te laten nemen. Ben je ook opgewonden?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zoemaralen, 53 jaar · Ham
Iemand die houd van een vrouw met rondingen. Open staat voor leuk contact in elke vorm dat gaat zijn staat open. Verras mij
Love2Roleplay, 50 jaar · Etten-Leur
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films.
Nonverbaal, 50 jaar · Meerhout
Je staat stevig in je schoenen en je weet wat je wilt hebben.
Br1e4u, 54 jaar · Oosterwijk
Alleen wij en niemand anders! Dat gevoel wil ik hebben en waar ik voor wil gaan! Dat zou toch geweldig zijn? Om niet meer alleen
Liezze, 50 jaar · Mijdrecht
Een type dat qua karakter bij mij aansluit. Geen stressy iemand of druktemaker in ieder geval. Iemand die net zoals ik houdt
Simo33, 50 jaar · Wevelgem
Een seksmaatje zou heerlijk zijn, ben jij daar ook naar op zoek? Ik vind het wel een lekker idee. Zo zijn we lekker op elkaar