Heb je de kwaliteiten die ik hierboven heb genoemd? Ik wil gewoon dat we van elkaars gezelschap genieten. Ik weet dat dit goed voor ons zal zijn. Wat zijn de dingen die je voor mij kunt doen?
Ik hou van mannen die lief zijn, je hoeft natuurlijk niet te zoetsappig te zijn maar gewoon liefde kunnen bieden en er op uit willen met mij om de gezelligheid op te zoeken. Mag ik jou leren kennen?
Als u mijn profiel heeft gelezen, met name het stukje Over Mij, en mijn profiel spreekt u aan? Dan hoor ik graag spoedig van u! Ik ben een open vrouw met open verwachtingen. Niet is voor mij te gek, dus ik hoop bij velen in de smaak te vallen
Klaar om een (nieuwe) start te maken. Open en spontaan, eerlijk en rechtuit, warm en attent.. Wel een beetje pit, dus niet ja en amen zeggen op alles wat ik zeg.
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Christelkuh, 52 jaar · Zeist
Ik zou een man willen leren kennen , eentje dat niet reikt naar de wolken , niet teveel verwacht van mij omdat hij te hoog wil
Antonette, 51 jaar · Apeldoorn
Serieus en betrouwbaar. Die met beide benen op de grond staat, en het niet erg vind als ik een avondje moet door werken.
Shamone, 50 jaar · Baarn
De man die heel avontuurlijk ingesteld is. Ja, daar ben ik naar op zoek. Iemand die respect heeft voor anderen hun mening en
Sweet-peggy, 52 jaar · Rotterdam
volgt
Dubbelf, 51 jaar · Hasselt
Een harde vent die geniet van een volle vrouw. Ik zou het heerlijk vinden als een sterke vent mij eens flink onder handen zou