Een leuke en goed uitziende man die erg ervaren is in de sex. Je moet er wel goed en verzorgd uitzien en vooral altijd lekker ondeugend zijn en weten hoe je een jonge meid als ik heerlijk kan verwennen. Heb jij zin in lekker lang sex en durf jij verschillende dingen met mij uit te voeren, dan ben jij de geen waar ik op wacht!
Ook al plannen om te gaan doen als je niets meer hoeft te doen en je het werken elke dag kan gaan opgeven? Leuk om dan eens te kijken of we samen wat leuke plannen kunnen gaan maken. Ik ga reizen namelijk nog zoveel te zien. En wat staat er dan in jou agenda. Ben je ook zo ruimdenkend en nuchter.
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Ga lekker met mij mee op een avontuur. Laten we ervoor zorgen dat het nooit ophoud en elke dag wel iets te doen hebben met elkaar. Naast het samen zijn en het genieten van elkaar natuurlijk.
Kun jij het leven van mij wat aangenamer en gezelliger maken? Ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw? Dan wacht ik op jou in de hoop dat wij elkaar kunnen vinden via hier.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HierSophie, 51 jaar · Halen
Jij vindt het niet erg dat ik al een relatie heb en kan dit waarderen. Jij houdt ervan uitstapjes te maken en vooral veel plezier
Paula Brilliant, 51 jaar · s-Hertogenbosch
Gonny3, 50 jaar · Emmen
Volgt
Car--la, 50 jaar · Lelystad
Ook jij voelt je jonger als dat je bent, misschien ben je zelfs nog jong. Maar iemand hebben waar je ook daadwerkelijk iets
Mrs Kay, 51 jaar · Grazen
Ik ben gewoon op zoek naar een seksmaatje. Niets meer niets minder. Zolang je goed voor me bent denk ik dat we het leuk zullen