Soms ben ik een beetje te snel uitgekeken op jongens. Andere keren kan ik gewoon mijn handen niet van hem afhouden. dilemma dilemma hahaha ik zoek altijd wel iets van mijzelf in een man, maar ook iets spannends en bijna ongekend, speciaal, iets wat je apart en anders maakt
Ik hoop echt dat wij het beste bij elkaar er uit kunnen halen. Ik doe werkelijk alles voor mijn grote liefde. Ik beloof je nu al dat ik je zeker niet teleur zal stellen. Laten we elke dag onvergetelijk maken voor elkaar. Vanaf nu!
Bij voorkeur woon je een beetje in mijn buurt, ik heb zelf geen auto, of je moet bereid zijn de afstand te overbruggen. Je staat open om in eerste instantie een vriendschap op te bouwen. je bent leuk, entertainend, vlot, attent en lief.
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GrannyOdill, 51 jaar · Diever
Passie en romantisch dat is wel wat ik zoek. Ben jij diegene? Plezier vind ik erg belangrijk maar het is ook leuk als je snel
Corrie2015, 53 jaar · Roosendaal
Wie weet
Nanda49, 54 jaar · Amersfoort
aardig humor netjes en in voor alleen een sex date
Cheekie, 51 jaar · Putten
Ik zoek spannende heren voor spannende spelletjes. Wel enig niveau graag. Ik ben voor heel veel in. Ben je nieuwsgierig naar
Jolanda52, 53 jaar · Arnhem
Ik zoek iemand die mij waardeert en respecteert zoals ik ben. Die lief is en nog gezellig in het leven staat.
Blondengeil67, 50 jaar · Kessenich
Je staat met je beide benen in t leven en je weet wat je wilt, dan wil ik die ene spannende uitdaging wel met je aangaan.