Een leuke en goed uitziende man die erg ervaren is in de sex. Je moet er wel goed en verzorgd uitzien en vooral altijd lekker ondeugend zijn en weten hoe je een jonge meid als ik heerlijk kan verwennen. Heb jij zin in lekker lang sex en durf jij verschillende dingen met mij uit te voeren, dan ben jij de geen waar ik op wacht!
Samen de geilste pret in bed hebben en doen wat we het liefste willen doen met elkaar. Ik kan je wel zeggen dat mijn kutje het echt nodig heeft om goed geneukt te worden en ik ben er zelf ook helemaal klaar voor! Zullen we het gaan doen dan?
Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen en vrije meningsuiting, ruimte laten voor de twee individuen die we zijn, geen hoogvlieger maar de gewone man die trots is op zijn leven... Ben vooral jezelf!
Uiterlijk is voor mij niet het belangrijkste, ik zoek vooral een lieve en warme man waar ik de gezelligheid mee kan op zoeken, waar ik alles aan kwijt kan en die naast wie weet mijn partner ook een echte maat kan zijn!
Ga lekker met mij mee op een avontuur. Laten we ervoor zorgen dat het nooit ophoud en elke dag wel iets te doen hebben met elkaar. Naast het samen zijn en het genieten van elkaar natuurlijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Larina6606, 51 jaar · Geleen
Ben jij een man die gaat voor een discrete relatie, die een verzorgd uiterlijk heeft en zo tussen de 50 en 60 jaar is, dan ben
Leukedag, 52 jaar · Borsbeek
Ook al zijn we een dagje ouder dat mag ons toch niet tegenhouden om voluit te gaan in het leven? Lekker op de motor weg of met de
Detessel, 53 jaar · Zuidhorn
open minded zijn, gewoon lekker genieten van het leven overal en nergens
A-lma , 53 jaar · Cornwerd
Ik hou van de manier waarop je naar me kijkt terwijl je mijn naam zegt. De smeekbede in je ogen leidt er altijd toe dat ik je lippen
Lanah19631031, 54 jaar · Haren
Iemand om een leuke toekomst mee op te bouwen. Mijn ideale match zou iemand zijn die reislustig is, die spontaniteit bezit
Lievesuus, 52 jaar · Sleen
Ik heb hier hard over nagedacht maar ik val niet op een bepaald type, en daarom heb ik zo iets verras mij!