Uiteraard zoek ik natuurlijk ook een lieve betrouwbare jongen die een keer een aai over mijn bol geeft en een goede fles wijn opentrekt om de dingen ' des levens' mee te bespreken. Ik hou van gezelligheid, een borreltje en lekker eten, daar kun je mij blij mee maken, waar maak ik jou blij mee? Ik heb veel met mensen gewerkt en hou er dan.ook van om lekker tussen.de mensen te zijn.
Ik hou van mannen die lief zijn, je hoeft natuurlijk niet te zoetsappig te zijn maar gewoon liefde kunnen bieden en er op uit willen met mij om de gezelligheid op te zoeken. Mag ik jou leren kennen?
Wat ik zoek is een man die, net als ik, sportief is en er van houdt om samen dingen te ondernemen. Verder vind ik het belangrijk dat je stabiel, lief, verrassend en zorgzaam bent. Dat je een goed gesprek kunt voeren, er goed uitziet, op z`n tijd een beetje gek bent en uiteraard... over de nodige humor beschikt