Eigenlijk ben ik '' opzoek'' naar een spontane man van ongeveer mijn leeftijd die een beetje het zelfde als ik in het leven staat. Dat we samen kunnen lachen,huilen en leuke dingen doen samen.
Klaar om een (nieuwe) start te maken. Open en spontaan, eerlijk en rechtuit, warm en attent.. Wel een beetje pit, dus niet ja en amen zeggen op alles wat ik zeg.
Een praktische man die een beetje kunstzinnig is. Je waardeert een hoger niveau van denken en hebt zelf een een goede opleiding. Bepaalde verslavingen daar wil je niet vanaf behalve het drinken en rooken dan.
Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen en vrije meningsuiting, ruimte laten voor de twee individuen die we zijn, geen hoogvlieger maar de gewone man die trots is op zijn leven... Ben vooral jezelf!
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen met een hapje erbij? Of gewoon lekker bij mij in de tuin, hapje, drankje, vuurkorfje aan en samen lekker babbelen? Nou ik zet het vast klaar en kom jij dan misschien langs ?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sofiacans, 51 jaar · Etten-Leur
Het liefst een charmante man die veel liefde in zich heeft en positiviteit uitstraalt. Wat zou het fijn zijn als wij elkaars
XxAmeliaxX67, 50 jaar · Mannekensvere
Ben je een geile man, zo ja, dan ik wil jou! Ik wil dat je me laat voelen dat ik de enige ben voor jou. Ik weet zeker dat ik je de dingen
Janey128, 51 jaar · Amsterdam
Volgt
LeonievanH, 50 jaar · Zepperen
Iemand die eventueel openstaat voor een Lat en niet direct alles aan de kant wilt gaan gooien. Ik wil namelijk niet direct
LadyNuria, 50 jaar · Menen
Ik wil graag mooie, levendige vrienden te hebben. Het zou heerlijk zijn geweest om kaarsen op mijn verjaardagstaart uit
Funforme, 50 jaar · Amersfoort
Denk je dat je mij aankunt? Ik ben veel eisend, dus bereidt je maar alvast voor ;) Ik hoop voor jou dat je een vrouw als mij stevig