Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses als ik heeft. Het zou fijn zijn mocht je zelfzeker zijn en weten waar je naartoe wil in je leven.
Jij bent ook een man die van de simpele dingen kan genieten. Bij voorkeur ben jij single, maar dat hoeft niet. Want een vriendschap kan ook opgebouwd worden met een man in een relatie.
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen we gaan winkelen of zo?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gliss, 54 jaar · Amstelveen
Een man verre van simple-minded of doorsnee ! Ondernemend, levensgenieter, humor (als je maar niet t hards lacht om je eigen
Annemieke47, 52 jaar · Haarlem
BeetjeAandacht, 54 jaar · Eksel
Ik hoop dat ik via deze weg iemand ontmoet met wie ik dingen kan delen. Met name hete momenten! Heb je interesse dan hoor ik het
CCaTelyXLX, 51 jaar · Emmeloord
Je moet wild en grenzeloos zijn en weten hoe je moet neuken en je tong moet gebruiken
Ilsex, 50 jaar · Berchem
Mail me maar
Jenns1, 53 jaar · Kerniel
Iemand zoals jij die mijn vriend wil zijn heeft mijn voorkeur. Wees gewoon eerlijk en oprecht tegen me. En misschien kunnen