Wat ik zoek is een man die, net als ik, sportief is en er van houdt om samen dingen te ondernemen. Verder vind ik het belangrijk dat je stabiel, lief, verrassend en zorgzaam bent. Dat je een goed gesprek kunt voeren, er goed uitziet, op z`n tijd een beetje gek bent en uiteraard... over de nodige humor beschikt
Venkeltje, 54 jaar · Aalst
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik weet niet of ik je hier tegen ga komen, maar ik hoop dat je mij weer dat verliefde gevoel gaat geven met de vlinders in mijn buik en mijn hartje sneller zal doen slaan.
Ik wil op den duur wel weer een serieuze relatie maar je snapt misschien ook wel dat dat nog toekomst muziek is. Ik heb altijd gezegd dat je niet van de ene in de andere relatie moet stappen. Maar dat betekend ook niet dat je dan als een non tot die tijd moet leven. Ik ben dus op zoek naar leuke mannen die mij graag
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me kunt zorgen en het niet erg vindt, werk ik nog steeds met plezier. Dan hoop ik snel van je te horen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HannahdeB, 53 jaar · Kortrijk
U hebt u leven goed voor elkaar en bent er aan toe om meer te genieten en plezier te hebben samen met een vrouw!
--XxClare, 51 jaar · Baarn
Ik ben hier om bij degene te zijn die me echt gelukkig kan maken. Ik hoop dat er iemand is die bereid is alles voor mij te doen.
Hethardste, 54 jaar · De Hoeve
Ik hou van harde, wilde seks in elk gaatje. Je mag gerust een grote joekel hebben, ik kan er tegen.
HappyPlace, 53 jaar · Minderhout
Wat vind je leuk om te doen? Ik vind het heel erg leuk om voor mensen te koken dus misschien zou ik eens een keer wat voor je kunnen
Jennylots, 53 jaar · Antwerpen
Een man die zich bij mij op zijn gemak voelt, is ook een man die erg vurig is en er geen genoeg van kan krijgen. Hij heeft echt mijn
VolopKlaar, 52 jaar · Bonheiden
Ik hou van een man die weet wat hij wilt, Zijn doel ziet en er direct op af gaat. Van stevig aanpakken houd, met name een vrouw.