Jij daar, geile neuker van me ben jij er klaar voor om mijn kont eens flink te verwennen? Ik heb zoveel zin en weet zeker dat jij daar wel werk van kan maken?
Een leuke man gezocht, die met mij mee wilt naar partijtjes en feestjes. iemand die volop wilt genieten en dat samen met mij wilt doen. Het maakt mij niet heel veel uit hoe je er uit ziet, wat ik veel belangrijker en fijner vind is dat je een leuke persoonlijkheid hebt.
Doenalles, 52 jaar · Drongen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
U bent niet op zoek naar een relatie , maar wel naar een affaire. U houd van experimenteren en bent erg discreet . Het is belangrijk dat u goed voor u zelf zorgt , hygiene is erg belangrijk! .
Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen en vrije meningsuiting, ruimte laten voor de twee individuen die we zijn, geen hoogvlieger maar de gewone man die trots is op zijn leven... Ben vooral jezelf!