Ik wil een lekkere lul! Een mooie harde, dikke en stevige pik! Ik hou ervan om het te zuigen en het helemaal in mijn mond te nemen tot ik erover glij hmmm ... .. kan ik dat aan jou schatje doen?
Eigenlijk ben ik '' opzoek'' naar een spontane man van ongeveer mijn leeftijd die een beetje het zelfde als ik in het leven staat. Dat we samen kunnen lachen,huilen en leuke dingen doen samen.
Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen en vrije meningsuiting, ruimte laten voor de twee individuen die we zijn, geen hoogvlieger maar de gewone man die trots is op zijn leven... Ben vooral jezelf!
Ga lekker met mij mee op een avontuur. Laten we ervoor zorgen dat het nooit ophoud en elke dag wel iets te doen hebben met elkaar. Naast het samen zijn en het genieten van elkaar natuurlijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Feestneusje, 51 jaar · Utrecht
Kom je mee de bloemetjes buiten zetten?
Funforme, 50 jaar · Amersfoort
Denk je dat je mij aankunt? Ik ben veel eisend, dus bereidt je maar alvast voor ;) Ik hoop voor jou dat je een vrouw als mij stevig
Lilsy, 54 jaar · Nieuwegein
Ga je me wat van je tijd geven? Als je me je tijd kunt geven, weet ik zeker dat dit gaat werken. Word je enthousiast over de dingen
L1L1, 53 jaar · Loonbeek
Ik ben op zoek naar een goede man. Ik wil gewoon de liefde voelen. Je moet goed opgeleid zijn en een serieuze liefdesrelatie
Marcie100, 52 jaar · Oud Annerveen
Ik ben niet op zoek naar perfectie. Iemand die graag tijd met me doorbrengt en liefde toont aan hun partner, iemand die graag