Ik wil iemand vinden die toch wel erg open is. Iemand die geen vooroordelen heeft en iemand neemt zoals die is. Ik ben ook geen moeilijke persoon en het is dan wel prettig als jij dat ook niet bent. Wie weet hoe leuk we het kunnen hebben
Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me kunt zorgen en het niet erg vindt, werk ik nog steeds met plezier. Dan hoop ik snel van je te horen.
Heb jij een fijn karakter en ben je ook net zoals ik ruimdenkend. Ben je in voor avondje toneel kijken of lekker op de bank te hangen allemaal prima Het zou mooi meegenomen zijn als jij een verzorgend type bent.
Je bent open en eerlijk. Hebt je eigen mening maar probeert het ook uit een ander perspectief te bekijken. Respect is erg belangrijk en je houdt niet van kwade bedoelingen.