Je bent leuk en houdt van het buitenleven zoals ik. Je bent romantisch en niet opdringerig. Ik haat dat. Als je goed voor me kunt zorgen en het niet erg vindt, werk ik nog steeds met plezier. Dan hoop ik snel van je te horen.
Heb jij een fijn karakter en ben je ook net zoals ik ruimdenkend. Ben je in voor avondje toneel kijken of lekker op de bank te hangen allemaal prima Het zou mooi meegenomen zijn als jij een verzorgend type bent.
Ook op zoek naar iemand die je leven weer op een leuke manier gaat opvullen en invullen. Ik ben namelijk gewoon geen mens om mijn leven lang alleen te zijn. En wat is jou reden?
Doenalles, 52 jaar · Drongen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
U bent niet op zoek naar een relatie , maar wel naar een affaire. U houd van experimenteren en bent erg discreet . Het is belangrijk dat u goed voor u zelf zorgt , hygiene is erg belangrijk! .
Wie weet heb je wel dezelfde dingen wat je leuk vind en zo bekijken we hoe we een begin gaan maken, is toch erg mooi. Het leven bestaat nou eenmaal er niet uit om de hele dagen alleen te zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Langsdekust, 50 jaar · Vlissingen
Je bent ook echt graag buiten, rustig sociaal en houd van de zee en het strand en ook evt lange wandelingen?
Neeltjenaakt, 54 jaar · Deventer
Je bent ook een buitenmens net als ik, je bent liever buiten als binnen. Af en toe een date zie je ook wel zitten, of een fijne
CCaTelyXLX, 51 jaar · Emmeloord
Je moet wild en grenzeloos zijn en weten hoe je moet neuken en je tong moet gebruiken
Romana62, 54 jaar · Emmen
Ik doe het met iedereen als je maar schoon bent en fatsoen hebt. Brutale ongemanierde apen kunnen wegblijven. Respect voor
Hanneke67, 50 jaar · Knokke
Als je net als ik ook zo van reizen houdt dan ben je de man waar ik naar op zoek ben!
Barbammam, 52 jaar · Venray
ik heb een oog voor de jongere mannen. De heren van mijn leeftijd bevallen mij niet zo. En ik vind dat het eens tijd word voor