Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen en vrije meningsuiting, ruimte laten voor de twee individuen die we zijn, geen hoogvlieger maar de gewone man die trots is op zijn leven... Ben vooral jezelf!
Kan jij deze ondeugende vrouw een beetje temmen? Als ik eenmaal bezig ben dan ben ik niet meer te stoppen. Dus maak je borst maar nat! Ik zoek een leuke man met een sexy lijf en een heel lekkere pik en een tong die weet hoe je die moet gebruiken. Spreekt dit je aan?
Een vent die heel gedurfd, dapper en pittig is! Ik wil hem dichtbij om hem te mogen aan raken en sensuele bewegingen voor te maken. De man die ik zoek heeft geen angst om te neuken en alle manieren te pakken om de top van geluk te bereiken. En ik zoek degene die alles zal doen om me geil te laten voelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Snuitje , 52 jaar · Waalwijk
een stel voor leuke lekkere avondjes en wie weet wat nog meer hmm
Neeltjenaakt, 54 jaar · Deventer
Je bent ook een buitenmens net als ik, je bent liever buiten als binnen. Af en toe een date zie je ook wel zitten, of een fijne
KarinaV, 54 jaar · Kaatsheuvel
Vind je het leuk om in contact te komen laat dan maar een leuk berichtje achter ;)
MissEleonore, 51 jaar · Naaldwijk
Ik hou van iemand die me kan ondersteunen in alles wat ik wil. Ik hou van een man die me kan aanmoedigen. Ik hou van de man die me
Halloween, 51 jaar · Groningen
Je durft voor jezelf op te komen en vind niet alles zomaar goed. Je geeft tegengas maar slaat daar niet in door. Jaloers ben