Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen en vrije meningsuiting, ruimte laten voor de twee individuen die we zijn, geen hoogvlieger maar de gewone man die trots is op zijn leven... Ben vooral jezelf!
Je bent een dominante man die plezier wil hebben om een ondeugende vrouw als ik te straffen met je pik of speelgoed, als je daar zin in hebt. Hoe dan ook, ik vind het echt heel spannend om je alleen maar de leiding over mij te laten nemen. Ben je ook opgewonden?
De vrouw van de baas lijkt je wel heel spannend. En ik moet toegeven mij ook. Ik hoop dat je een beetje zin hebt en niet bang ben voor telefoontjes die je liever niet wil horen. Door mijn functie als vrouw van de baas word ik namelijk nogal eens gebeld. Je stoort je daar niet aan en vind het ook niet erg om me zo nu
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk - maar uiteindelijk gaat het mij om de inhoud en intentie. Weet jij mij tot in mijn kern te raken en aan het lachen te maken? Kun jij me in de ogen kijken en direct weten wat er door me