Ik heb zeker wat te bieden; ik kan heerlijk koken, ben een nette vrouw die haar huisje goed schoonhoudt, en hou van gezelschap om me heen van familie en vrienden. Dus, hou je van lekker eten, gezelligheid en een schone vrouw dan ben je bij mij aan het goede adres. Ik stel respect, humor, begrip naar elkaar toe en het heel leuk hebben met elkaar zeer op prijs.
Ook deze rijpe vrouwen uit Oost-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
Bulletj19610726, 56 jaar · Geraardsbergen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Lief aardig en een mogelijkheid tot oordelen en beoordelen. Behalve rustig ben je ook druk in sommige dingen. Je kan vol passie aan iets beginnen en dan ineens omdraaien en me een zoen geven. Of je hebt gewoon af en toe eens zin in een babbel kan natuurlijk ook. Ik ben niet mager en dun. Ik ben niet mooi. Maar
U laat zich niet veranderen en komt op voor u zelf. U weet wat hard werken en lange dagen draaien is, of hebt er begrip voor dat niet alles meteen kan zoals u het wilt. Je wilt een leuke vrouw leren kennen!