Ik heb zeker wat te bieden; ik kan heerlijk koken, ben een nette vrouw die haar huisje goed schoonhoudt, en hou van gezelschap om me heen van familie en vrienden. Dus, hou je van lekker eten, gezelligheid en een schone vrouw dan ben je bij mij aan het goede adres. Ik stel respect, humor, begrip naar elkaar toe en het heel leuk hebben met elkaar zeer op prijs.
Ik zal blij zijn als je me om een date vraagt. Een optimistische man die lief en zorgzaam is. Wie houdt van verrassingen en kan me laten voelen dat ik belangrijk voor hem ben. Iemand die volwassen en verantwoordelijk is.
Ik wil dat jij seks met mij wilt hebben. Dat zou geweldig zijn! Als je nog maar wel actief bent met seks en mij weet te plezieren. Jij bent niet saai in de omgang en jij zou mij graag op een date willen nemen.
Uiterlijk is niet belangrijk, maar u moet geen type zijn van dertien uit en dozijn. Ik bedoel dat er wel wat pit in u moet zitten. U wilt u binden als er wederzijds een goed gevoel is.
U bent een nette man met manieren, u weet zich in alle gelegenheden correct te gedragen. U hebt gevoel voor humor maar treedt niet altijd op de voorgrond. U bent attent. U houdt van een pint of een glas wijn maar weet daarbij altijd de grens.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Beaudine1962, 55 jaar · Wijk bij Duurstede
Neem jij mijn natte kut en doe jij wat lekker is? Ik heb veel zin want heb eerlijk gezegd al even niets meer gedaan. Ik zoek een
Traveller195810, 59 jaar · Vasse
Jij mag je verhaal bij me kwijt. Daar is t veilig.
Peoonie, 56 jaar · Schildwolde
Ik wil weer heerlijke vlinders in mijn buikje voelen. Maar ik wil dat gevoel bij jou ook los maken natuurlijk. Heb jij zin om
Krista-trav, 56 jaar · Antwerpen
Volgt
Roosje23, 55 jaar · Den Haag
Volgt
Martine ZL, 56 jaar · Heerlen
Ik zoek een jonge energieke man die net als mij een echte levensgenieter is.