ik ben niet meteen op zoek ben naar een vaste relatie omdat je zoiets niet kunt forceren. Maar een vriendschap is op dit moment perfect voor mij, leuke dingen samen doen en af ??en toe een dagje uit is ook leuk om mee te beginnen, vind je ook niet?
Mijn sociale kring is geslonken, eigenlijk blijft er niemand meer over. Jij bent in veel dingen geïnteresseerd en wilt ook graag nieuwe mensen leren kennen.
Een vrij voelende man die niet jaloers is gezien ik getrouwd ben. Iemand die in overleg met mij diverse seksuele handelingen wil doen, die ik lange tijd heb gemist. Gezien mijn man lichamelijk niet overal toe in staat is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Michellas, 55 jaar · Genk
Als jij echt serieus bent om met mij eventueel een relatie aan te gaan, bericht me dan hier. Laten we het eens gaan hebben over
Jijookeenzaam, 55 jaar · Apeldoorn
Je leest en denkt of wat een vrouw nee laat maar gaan. Of je snapt mijn bedoeling en bent nieuwsgierig. Als dat het is dan hoop
Willwilwel, 57 jaar · Hillegom
Iemand die van praten en samen uitgaan houdt. Openstaat voor kritiek en ook graag opbouwende kritiek en adviezen geeft.
StoerWijfHaarlem, 57 jaar · Haarlem
Zoek een geile vent voor een middagje of avondje ongeremde seks. We ontvangen je sfeervol privé bij ons thuis en vinden
Milfkaatje, 55 jaar · Voorst
verras me, overtuig me
Ambetante, 56 jaar · Heist-aan-Zee
Je bent ook een man die van een feestje houd, en eens heerlijk door wil zakken wat natuurlijk niet iedere week zal gebeuren.