U vraagt, ik serveer. Ik ben op zoek naar mannen met uiteenlopende fantasieen die zij willen waarmaken, wat hun partner niet wil, lijkt mij juist erg spannend om te doen. Ik hoop daarom op veel reacties, voor mij zijn maar weinig dingen te gek, uiteenlopende seks fantasieen zijn bij mij meer dan welkom.
Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks is dus mijn doel en daar gaan we samen werk van maken?
Een gezellige vrolijke man die nog altijd geniet, graag leuke dingen doet en niet saai op de bank wilt blijven hangen. Ik ben niet veel eisend maar verzorgd, warm en lief daar kan ik al heel wat mee.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Calimero195906, 58 jaar · Everdingen
Misschien is het wel fijn als je zelf ook een beetje avontuurlijk bent, dingen durft te ontdekken en niet een man die veel thuis
Ballekratser, 58 jaar · Aldtsjerk
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en
Jelleke, 56 jaar · Tienen
Volgt
Rebeccs, 56 jaar · Almelo
Ik ben op zoek naar iemand die me op de een of andere manier kan aanvullen, liefst geen volledig gelijkgestemde ziel dus!
Openmin19590812, 58 jaar · Almere Haven
Ik zoek een maatje om leuke dingen mee te kunnen gaan doen ter afleiding.
Andrea M, 55 jaar · Cadzand
Je moet betrouwbaar zijn en natuurlijk al mijn liefde waardig behandelen en die voor langere tijd met mij de liefde kan bedrijven.