Uiterlijk is niet belangrijk, maar u moet geen type zijn van dertien uit en dozijn. Ik bedoel dat er wel wat pit in u moet zitten. U wilt u binden als er wederzijds een goed gevoel is.
Ik zal blij zijn als je me om een date vraagt. Een optimistische man die lief en zorgzaam is. Wie houdt van verrassingen en kan me laten voelen dat ik belangrijk voor hem ben. Iemand die volwassen en verantwoordelijk is.
U bent een nette man met manieren, u weet zich in alle gelegenheden correct te gedragen. U hebt gevoel voor humor maar treedt niet altijd op de voorgrond. U bent attent. U houdt van een pint of een glas wijn maar weet daarbij altijd de grens.
Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks is dus mijn doel en daar gaan we samen werk van maken?
Je moet discreet zijn en makkelijk in de omgang. Je moet mij wel op mijn gemak bij je laten voelen. En veilig. Oh, en als je kan koken is dat zeker een pluspunt!.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Eil-Een, 56 jaar · Hillegom
Een sexy, grappige, niet-serieuze man met een goed gevoel voor humor.
Uitwaaien6208, 55 jaar · Oudekapelle
Iemand met passie en liefde. De hitte moet van onze vurige liefde afspatten, want het is echt een tijd geleden dat ik mij begeerd
Tayler, 55 jaar · Amsterdam
ik hoop dat je romanties bent wat dat ben ik ook en dat je schoon bent en dat je eerlijk bent atend
-Ella-X-, 58 jaar · Antwerpen
Ik ben erg geïnteresseerd in een man die ook weet hoe hij moet koken. En het belangrijkste is dat een man die zijn zelfgemaakte
Rockks, 56 jaar · Rutten
Nu ben ik eigenlijk altijd wel vrolijk hoor, maar met leuk mannelijk gezelschap zal het nog veel leuker zijn. Samen lachen
Melissa55 , 55 jaar · 's-Gravenzande
Mijn voorkeur is een man met een behaarde heerlijke grote lul. Ik wil best wel een stukje rijden als de man het waard is. Ik zoek