....Een geil neukertje buiten de deur! iemand discreet die mijn geile fantasieen waar kan maken. iemand die het niet erg vind dat hij te maken heeft met een vrouw in een relatie.
Mijn sociale kring is geslonken, eigenlijk blijft er niemand meer over. Jij bent in veel dingen geïnteresseerd en wilt ook graag nieuwe mensen leren kennen.
ik ben niet meteen op zoek ben naar een vaste relatie omdat je zoiets niet kunt forceren. Maar een vriendschap is op dit moment perfect voor mij, leuke dingen samen doen en af ??en toe een dagje uit is ook leuk om mee te beginnen, vind je ook niet?
Je bent aardig en zorgzaam, je hebt een breed begrip van het leven en je probeert me te plezieren met je woorden, wees mijn vriend en we zullen allebei genieten van onze tijd samen .
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marsje, 57 jaar · Blankenberge
Volgt
Schattigmadame, 55 jaar · Aarschot
Ik zoek een leuke heer, met een leuke karakter en uitstraling. Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type, zolang ik maar het
Hacarones, 55 jaar · Aarschot
Ik zou graag een goed uitziende man willen leren kennen die geen bezwaar heeft het bed te delen met een gebonden vrouw. Interessant,
Niimah, 57 jaar · Hendrieken
Ik ben opzoek naar iets wat echt is, een man die lief voor me is, en mij behandeld zo als het hoort. Ik hou er niet van als mannen
GratisNeuken, 58 jaar · Reet
volgt
Carlijnxxxx60, 57 jaar · Zwanenburg
Jij hebt geen problemen met mijn leeftijd in het algemeen, en je wilt wel een seksmaatje vinden hier via deze site. Verder