Misschien weet je wel een fijne manier om me de mond te snoeren. Niet door me af te breken maar misschien door me van repliek te dienen of een onderwerp te bespreken waar ik nog niet zoveel vanaf weet of een levensvraag om even bij stil te staan. het hoeft niet altijd serieus te zijn, we kunnen ook over leuke dingen praten.
Een ruimdenkende man die graag tijd met mij doorbrengt. Wie houdt er van rockmuziek en kan doen wat hij wil in het leven. Wie leeft zijn leven ten volle en wil dingen doen die leuk en opwindend zijn. Een cole man is goed voor mij!
Ik zoek een goed uitziende man die ook charisma heeft en die mijn leven kan verrijken. Maar het belangrijkste is dat je een lief karakter heb en zorgzaam bent. Kinderen zijn natuurlijk geen bezwaar. Ik ben benieuwd wat deze site me gaat brengen, ik wacht geduldig af. Zou jij het leuk vinden om in ieder geval
Ik hoop dat jij mij vrij en open kan maken. Het bezorgen van een heerlijke toekomst vol romantiek. En wil je met mij experimenteren en kijken wat onze behoeftes zijn