Een man die me kan bewonderen vanwege mijn instelling. Een man die mij niet zal veroordelen vanwege wat anderen zullen zeggen. Een man die zijn eigen beslissingen neemt en nooit door iemand wordt opgedragen.
Ik zal blij zijn als je me om een date vraagt. Een optimistische man die lief en zorgzaam is. Wie houdt van verrassingen en kan me laten voelen dat ik belangrijk voor hem ben. Iemand die volwassen en verantwoordelijk is.
Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks is dus mijn doel en daar gaan we samen werk van maken?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Shar Ron, 57 jaar · Meppel
Een volwassen man die mijn vriend kan zijn en er altijd voor mij is om samen koffie te drinken. Een man met een goed gevoel voor
Hellevoetse60, 57 jaar · Hellevoetsluis
Een lieve leuke gezellige man die van humor houdt
Snoopybaran, 55 jaar · Gennep
Ik kan me vaak niet vinden in de denkwijze van leeftijdgenoten met altijd klagen over de jongere generaties naar mijn mening
KantoorMadam, 59 jaar · Leuven
ik zou graag een intelligente man met wie ik kan praten willen vinden, delen wat het leven te bieden heeft: de sport samen (maar
Alexandra3, 57 jaar · Bocholt
iemand die dat wat ik mis mijn kan geven, vrouw/man als het klikt kan er iets moois worden