Je bent respectvolle man, lief en grappig, ik wil iemand ontmoeten die mijn kijk op het leven zal veraderen, iemand met wie ik de rest van mijn leven zou kunnen doorbrengen. Je bent netjes en verzorgt en hebt natuurlijk ook een stabiele baan.
Een ruimdenkende man die graag tijd met mij doorbrengt. Wie houdt er van rockmuziek en kan doen wat hij wil in het leven. Wie leeft zijn leven ten volle en wil dingen doen die leuk en opwindend zijn. Een cole man is goed voor mij!
Kletsen praten het is allemaal zo leuk en gezellig. En dat mis ik toch wel in mijn leven. Natuurlijk heb ik mijn werk maar met een bellende klant kan ik het niet hebben over iets anders dan werk.
Ik ben heel vrij om te gaan en te leven waar ik wil . Dat opgeven voor een man met een kind zou moeilijk zijn. Maar zeg niet onmogelijk, want misschien is er een man die een zoon of dochter heeft en met wie ik de juiste match heb.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LynnG, 58 jaar · Kaag
Wij gaan samen alles doen waar we maar zin in hebben en dat kan ik je nu al vertellen. Het is heerlijk om daar voor te gaan en daar
NewLauren, 57 jaar · s-Heerenberg
Open en breng de tijd met mij door. Wordt iets beters dan voorheen.Laten we samen een leuke film kijken en elkaar opwarmen.
Louise62, 56 jaar · Nerem
Zelfs als ik oud ben, hou ik ervan om te blijven groeien en leren. Ik wil een leven hebben buiten familie en werk. Het zal geweldig
AlexHere, 55 jaar · Kerkom
Ik zou graag een man willen vinden. Niet alleen omdat ik niet alles alleen hoef te doen, maar ook voor de lol. En ik zou het leuk
Dan-ielle-1962, 55 jaar · Middelburg
Ik wil een partner voor het leven vinden met wie ik onvergetelijke momenten kan delen. Ik wil een slimme en lieve man, die van
XNOraleX, 58 jaar · Beuningen
Iemand die met me wil praten en die van mijn gezelschap zal genieten. Misschien kunnen we nu praten en laten we zien wat er zal